Szanowni Państwo!


Z myślą o osobach przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby w okresie Sylwester 2018/2019, przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietową, polegającą na pobycie w naszym Apartamencie przy Ul. Dworcowej 1B (Mountain View), w dniach 30.12.2018-06.01.2019 tj. 8 dni (7 noclegów), w sylwestrowej cenie 1299 zł!


W ramach naszej oferty, udostępniamy bezpłatny parking!


Wybierając pakiet z oferty promocyjnej, oszczędność dla Państwa wynosi -15% całkowitej ceny, w porównaniu wynajmu przy skorzystaniu z naszej ceny regularnej, nie czekaj na ostatnią chwilę, już dziś zaplanuj swój pobyt w Szklarskiej Porębie podczas Sylwestra 2018/2019, oraz pierwszych dni w Nowym Roku, i skorzystaj z naszej oferty specjalnej!


Wskazany pakiet jest ograniczony cena pakietu nie obejmuje opłaty klimatycznej osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty specjalnej proszone są o kontakt z nami celem sprawdzenia terminu dla danego Apartamentu.


*Cena powyższego pakietu pobytowego, obowiązuje jedynie przy zapłacie całkowitej kwoty rezerwacji z góry, w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu skutecznego zamówienia na powyższy pakiet.


Zapytaj o nocleg