Rezydencja Anna MariaRezydencja powstała z myślą o osobach, ceniących wypoczynek z dala od zgiełku miasta, którzy chcą rozkoszować się spokojem i świeżym, czystym powietrzem.


Rezydencja położona jest w samym centrum spokojnego Sztutowa, w krainie

czterech krajobrazów. Nadmorskiego, lasu z przewagą sosnowego drzewostanu, żuławskich pól, uroczych szlaków wodnych.

Do plaży jest tylko 30 minut spacerkiem, do sosnowego lasu tylko 15 minut. W pobliżu punkty gastronomiczne, punkty handlowe.


Nasza oferta


1) pokój z jednym dwuosobowym łóżkiem - rozkładana sofa. Pokój z łazienką. W pokoju oprócz standardowego wyposażenia tv, wifi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, parawan.  


2) pokój z dwiema rozkładanymi sofami. Pokój z łazienką. W pokoju oprócz standardowego wyposażenia tv, wifi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, parawan.


3) studio rodzinne: aneks kuchenny, dwa pokoje, każdy z łazienką. W każdym pokoju oprócz standardowego wyposażenia tv, wifi, lodówka, parawan.  W aneksie kuchennym naczynia, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa. W każdym pokoju dwie dwuosobowe sofy.


4) apartament z osobnym wejściem oraz własnym gankiem. Nasz apartament to  dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Łącznie pięć jednoosobowych łóżek: (trzy pojedyncze + dwa pojedyncze). Oprócz standardowego wyposażenia : w każdym pokoju tv, wifi. W kuchni  lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, naczynia. Do dyspozycji gości parawan.


5) apartament nr 5. Mieszkanie to kuchnia, łazienka oraz dwa przechodnie pokoje. Wyposażenie pokoi: pierwszy pokój to jedna rozkładana, dwuosobowa sofa, jedno pojedyncze łózko, tv, wifi. Drugi pokój to dwa pojedyncze łożka. W kuchni lodówką, kuchenka gazowa, zmywarka, naczynia. Łazienka z wanną.


Miejsca postojowe na terenie posesji. Teren posesji monitorowany. Możliwość zapłaty Bobem turystycznym.

 

Doba noclegowa rozpoczyna się od godz. 16.00 w dniu przyjazdu, natomiast kończy się o godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

 

Na miejscu, w dniu zakwaterowania pobierana jest opłata klimatyczna, która wynosi 1,50 zł za dobę od osoby, która w całości odprowadzana jest do Urzędu Gminy w Sztutowie.


Rezerwacje i kontakt

 

Rezerwacje prosimy dokonywać telefonicznie 600 723 910 lub e-mailowo: [zapytaj o nocleg] .


Po uzgodnieniu terminu pobytu, zadatek w wysokości 30 % całości pobytu, należy wnieść w terminie 5 dni roboczych. Rezygnacja z pobytu, powoduje anulowanie zadatku.

 


Nasz adres:

Rezydencja „Anna Maria”

Ul. Szkolna 1a

82-110 Sztutowo

tel. 600 723 910

 

[zapytaj o nocleg]    

 

www.rezydencjaannamaria.pl

Zapraszam Anna Góra

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej