Noclegi służbowe

Serdecznie zapraszamy do pracy zdalnej (jak również nauki) w naszych fantastycznych Chatach KRASNOLUDÓW I HOBBITÓW. Wszystkie chaty mają swój własny, prawdziwy kominek, co sprawi, że jakość pracy zmieni się dla Was na zawsze :) a ponadto...


JEST PEŁNY ZASIĘG LTE+ (również w chatkach), także można śmiało pracować zdalnie 🙂. Jedyna sieć ze słabym zasięgiem to PLUS. W Chatach nie ma Routerów (…?). Sami od lat korzystamy z internetu sieci komórkowych (tu nie ma kabli…) i oczywiście polecamy zrobić to samo 🙂.


Praca w cieplutkiej Chacie przy kominku to naprawdę inna liga :). A później bezpośrednio po wyjściu za drzwi – LAS :). Spacer, rower, konie, ognisko. To nie są u nas przygody i WIELKIE PLANY. Tutaj to codzienność 🙂. Chcesz po pracy posiedzieć przy ognisku, czy posłuchać szumu drzew… po prostu to robisz, bo jest pod ręką. Nie ma natomiast i nigdy nie będzie u nas telewizorów :). Są za to książki!!! i piękne, „stare” radia 🙂.


W cenie pobytów macie również PEŁNE WYŻYWIENIE (śniadanie, obiadek i kolację), także zdejmujmy z Was ile się da :)


Serdecznie zapraszamy indywidualnie, z rodziną czy z zespołem z pracy. Wszystko jest do ogarnięcia.


Zapewniamy wam już samą lokalizacją i sposobem naszej organizacji Waszego pobytu zupełnie inny klimat pracy, spokój, odcięcie od bodźców świata zewnętrznego oraz poczucie komfortu, luzu i opieki.


Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia ;)

M&M

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej