Sylwester

Sylwester

Jeśli szukacie odpoczynku w ciszy i spokoju, by oderwać się od codzienności - my to zapewniamy!!!


Do Państwa dyspozycji oddajemy budynek (oddany do użytku w grudniu 2019 r.), w tym:


5 pokoi (1 pokój - 2 osobowy, 2 pokoje - 3 osobowe, 2 pokoje - 4 osobowe). Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, lodówkę, czajnik i przestronną jadalnię. Oferujemy śniadania i obiadokolację w formie bufetu szwedzkiego. Kładziemy nacisk na wysoką jakość produktów. Smak i charakter sporządzonych posiłków jest bez wątpienia atutem naszego obiektu.


Budynek mieści się w malowniczej miejscowości - Tylicz, w Beskidzie Sądeckim, nieopodal znanego kurortu Krynicy-Zdrój. Jest to idealna wypadowa do organizowania wycieczek po górach i uzdrowisku o każdej porze roku. Przepiękna okolica i dodatkowe atrakcje, czyli jedyna w Polsce ścieżka w koronach drzew, trasy narciarskie, wypady na quadach, jazda konna, kolejka liniowa na Górę Parkową, kolejka gondolowa na Jaworzynę, mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych umilą Państwu pobyt w tym jakże urokliwym zakątku Polski. Jest to również idealna wypadowa by zwiedzić pobliską Muszynę, a także Słowację i Węgry.


Przepiękne widoki, górski klimat, bardzo dobra kuchnia sprawią, że Państwo tutaj odpoczną i naładują się pozytywną energią, a my postaramy się, żeby tak było!

Zapytaj o nocleg