Gościnny Dom

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Gościnny Dom

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Henryk Siudak

Bardzo udany pobyt, zresztą po raz drugi w tym obiekcie, wspaniała lokalizacja blisko centrum, pani właścicielka bardzo miła osoba, Pobyt wraz z rodziną i...

8.8
Eugeniusz Dyzia

Gościnny Dom nazwa odpowiada stanowi faktycznemu ,bardzo miła właścicielka domu ,gustownie urządzona jadalnia czyste pokoje składające się z dwóch...

Opis obiektu

„Gościnny Dom” otoczony jest zielenią, z widokiem na góry, oddalony 100 m od ulicy,a zaledwie 1km od Rynku. Atrakcyjności położeniu „Gościnnego Domu” dodaje bliskość rzeki Wisły, deptaku i ścieżki rowerowej wzdłuż wału rzecznego (400 m od budynku), którym można dojechać rekreacyjnie do Wisły lub Skoczowa.

Bliskość parku i zabezpieczonej przed deszczami olbrzymiej muszli koncertowej (500 m od budynku) sprzyja korzystaniu z licznych imprez kulturalno-rozrywkowych, dożynkowych cyklicznie odbywających się w porze letniej. Zaledwie jeden przystanek autobusowy dzieli „Gościnny Dom” od dotarcia do podnóża góry Czantoria, gdzie niezliczone szlaki sprzyjają uprawianiu górskiej turystyki pieszej oraz sportów zimowych.

W pobliżu „Gościnnego Domu” znajdują się oznakowane trasy spacerowe, kompleksowe, kryte baseny z leczniczymi solankami oraz naturalne plaże nad rzeką Wisłą. Dzięki tej lokalizacji każdy znajdzie tu doskonałe warunki do wypoczynku biernego lub czynnego.

“Gościnny Dom” zachęca do pobytów indywidualnych, grupowych oraz organizacji imprez okolicznościowych.

Budynek posiada 12 pokoi (max do 35 os.); pokoje dwuosobowe (z możliwością wykorzystania dostawek) lub pokoje dwuosobowe łączone w tzw. studia. Każde studio jest wyposażone w TV, lodówkę, czajnik elektryczny. Wszystkie pokoje zaopatrzone są w talerzyki, kubki i sztućce. Łazienki posiadają pełny węzeł higieniczno-sanitarny z wyposażeniem dodatkowym.

„Gościnny Dom” zachęca do pobytów indywidualnych, grupowych oraz organizacji imprez okolicznościowych (oferuje pokoje dwuosobowe i pokoje studio z możliwością samodzielnego wykorzystania).

Zapraszamy do całorocznych aktywności takich jak : jazda na rowerze, spacery z kijkami (Nordic Walking), uprawianie narciarstwa biegowego lub zjazdowego.

Preferujemy kontakt telefoniczny! Zapraszamy na wypoczynek!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!