Domekmarców

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Domekmarców

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

beata radziejewska
10
beata radziejewska

Pokoje bardzo czyste.Kuchnia bardzo ładnie vwyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego.Wlasciciele bardzo mili

Adam
10
Adam

POLECAM WSZYSTKIM KTO POTRZEBUJE SIĘ WYCISZYĆ I ZARAZEM MIEĆ WSZYSTKO POD RĘKĄ.BARDZO CZYSTE POKOJE I ŁAZIENKI.I NE POTRZEBUJESZ ZE SOBĄ ZABIERAĆ SOLI CUKRU...

Opis obiektu

Ustrzyki Dolne, to miejscowość położona u stóp Bieszczad. Posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę narciarską, dlatego często nazywana jest "zimową stolicą Podkarpacia".
    Zapraszamy Państwa do naszego domku, którego lokalizacja sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową, a także miejscem przyjemnego wypoczynku. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynek wykonany jest z drewna, co sprawia, że całość wygląda bardzo swojsko i przytulnie. Za domem znajduje się ogród, gdzie na świeżym powietrzu można wypocząć, rozpalić grilla lub cieszyć się promieniami bieszczadzkiego słońca...      Ustrzyki Dolne, to miejscowość  położona u stóp Bieszczad. Posiada  bardzo rozbudowaną infrastrukturę  narciarską, dlatego często nazywana  jest "zimową stolicą Podkarpacia".  Miasteczko może również pochwalić  się najnowocześniejszym kompleksem  basenowo-rekreacyjnym w wojewódz-  twie, kilkoma zabytkami sakralnymi oraz  muzeum przyrodniczym Bieszczadzkiego  Parku Narodowego. Turystów jednak  wabią  do Ustrzyk  Dolnych nie tylko te atrakcje, ale przede wszystkim piękno pobliskich gór oraz sąsiedztwo Zalewu Solińskiego.