Domekmarców

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Domekmarców

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

beata radziejewska
10
beata radziejewska

Pokoje bardzo czyste.Kuchnia bardzo ładnie vwyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego.Wlasciciele bardzo mili

Adam
10
Adam

POLECAM WSZYSTKIM KTO POTRZEBUJE SIĘ WYCISZYĆ I ZARAZEM MIEĆ WSZYSTKO POD RĘKĄ.BARDZO CZYSTE POKOJE I ŁAZIENKI.I NE POTRZEBUJESZ ZE SOBĄ ZABIERAĆ SOLI CUKRU...

Opis obiektu

Ustrzyki Dolne, to miejscowość położona u stóp Bieszczad. Posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę narciarską, dlatego często nazywana jest "zimową stolicą Podkarpacia".
    Zapraszamy Państwa do naszego domku, którego lokalizacja sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową, a także miejscem przyjemnego wypoczynku. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynek wykonany jest z drewna, co sprawia, że całość wygląda bardzo swojsko i przytulnie. Za domem znajduje się ogród, gdzie na świeżym powietrzu można wypocząć, rozpalić grilla lub cieszyć się promieniami bieszczadzkiego słońca...      Ustrzyki Dolne, to miejscowość  położona u stóp Bieszczad. Posiada  bardzo rozbudowaną infrastrukturę  narciarską, dlatego często nazywana  jest "zimową stolicą Podkarpacia".  Miasteczko może również pochwalić  się najnowocześniejszym kompleksem  basenowo-rekreacyjnym w wojewódz-  twie, kilkoma zabytkami sakralnymi oraz  muzeum przyrodniczym Bieszczadzkiego  Parku Narodowego. Turystów jednak  wabią  do Ustrzyk  Dolnych nie tylko te atrakcje, ale przede wszystkim piękno pobliskich gór oraz sąsiedztwo Zalewu Solińskiego.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej