Nasz hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Stolicy, a dokładnie w podwarszawskich Łomiankach. Z tego miejsca oferujemy dogodny dojazd nie tylko do interesujących punktów na  mapie Warszawy, ale również do biznesowego centrum. Zmotoryzowanym oferujemy darmowy  1000 m2 monitorowany parking z możliwością postoju autokarów. Łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej to także propozycja dla gości niezmotoryzowanych. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, z których bez trudu dostaniesz się do każdego miejsca w Warszawie. W okolicy znajduje się też basen, kościół i sklepy, punkty gastronomiczne. Jest też miejsce na poranny jogging i popołudniowy spacer oraz miejsce na chwilę relaksu.

W przeciwieństwie do wielkomiejskich hoteli w Stolicy, oferujemy naszym gościom tanie noclegi, polską gościnność i domową atmosferę, dlatego w naszych progach zawsze znajdziecie Państwo miejsce na zasłużony odpoczynek po pracy lub całodniowym zwiedzaniu Warszawy .Obiekt jest całoroczny, więc miłych gości zapraszamy bez względu na porę roku. U nas zawsze jest ciepło i przyjemnie. Pokoje, jakimi dysponujemy, należą do kilku kategorii. Posiadamy w ofercie pokoje hotelowe 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami prywatnymi  wyposażonymi  w TV, dostęp do internetu wi-fi oraz czajnik bezprzewodowy. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego stawiamy na czystość, komfort i wygodę  oferowanych przez nas pokoi gościnnych. Pozostałe pokoje 1- 2- 3- i 4-osobowe z łazienkami  dostępnymi na korytarzach  są również nowoczesne z pełną armaturą sanitarną. Dla miłych gości przeznaczyliśmy dwie  kuchnie z lodówkami do przygotowywania ciepłych posiłków. 

Naszą ofertę na tanie noclegi w Warszawie kierujemy do wszystkich gości przyjeżdżających do Stolicy bez względu na ilość dni i cel podroży. Zapewniamy doskonałe warunki  dla pracowników korzystających z naszych usług przez dłuższy czas oraz dla turystów pozostających na dwa lub trzy dni. Jednym słowem chętnie ugościmy każdego, kto zawita w nasze progi.Istnieje także możliwość pobytu osób niepełnosprawnych. Łazienki zarówno te prywatne jak i ogólne umożliwiają korzystanie z nich osobom na wózkach inwalidzkich. U nas wypoczywać mogą klienci indywidualni, nawet o wygórowanych wymaganiach, a także różnego rodzaju grupy,  którym oferujemy tanie noclegi w Warszawie.


Zapraszamy na tanie noclegi pod Warszawą w dzielnicy Łomianki (jedyne 15km od centrum Warszawy). Szybki i bezproblemowy dojazd do każdej dzilnicy Warszawy.


Dysponujemy pokojami z łazienkami oraz bez łazienek 1-2-3 osobowymi (nowoczesne łazienki do dyspozycji na korytarzach).

Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia umożliwiająca przygotowanie ciepłych posiłków oraz bezpłatny (kamerowany) parking na terenie obiektu.


Wszystkie pokoje wyposażone są w radio i TV

Możliwość przyjęcia osób niepełnosprawnych

Akceptujemy zwierzęta na terenie obiektu

Doba hotelowa trwa od 14 do 12 dnia następnego.

Cennik:


Pokoje wieloosobowe (przy dłuzszych pobytach) cena od 35zł

Pokój standard bez łazienki 50 zł osoba/doba

Pokój z łazienką 80 zł osoba/doba


Ceny podane są w kwotach netto. Obowiązuje 8% VAT.

Zapewniamy miłą obsługę i atmosferę. Zapraszamy.
Serdecznie zapraszamy