Dwór Artystyczny

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Dwór Artystyczny

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

Łukasz
9.2
Łukasz

Piękne miejsce i zadbany dom.Pokoje ładne przestronne i czyste. Mili właściciele polecam wszystkim którzy chcą dobrze wypocząć. Łukasz z rodziną.

3.2
Grzegorz

Mimo przeczytania wielu opinii pokoje wcale nie tak czyste (patrz na pajęczyny pod sufitem i pod łyżkami) Do obiektu przyjechaliśmy dość późno w nocy...

Opis obiektu

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego.

 

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne to 1,5 ha działka w rezerwacie przyrody ujęcia wody pitnej zalewu Dobczyckiego, w malowniczej miejscowości Czechówka. Panuje tutaj wspaniały mikroklimat, a powietrze jest przejrzyste i wolne od zanieczyszczeń. Nasze miejsca noclegowe są z dala od zgiełku i szybkiego trybu życia, to oaza ciszy i spokoju, towarzystwo saren i bażantów. Jednocześnie to blisko do Krakowa, Dobczyc, Wieliczki, Kalwarii Zebrzydowskiej i Zakopanego.

 

Właścicielem domu jest znany artysta rzeźbiarz i malarz młodego pokolenia, stąd w domu panuje artystyczny klimat, a prace Artysty można podziwiać zarówno na ścianach korytarzy, jak i są ozdobą w każdym pokoju. Tutaj obecnie też tworzy w swojej pracowni oraz znajduje się jego galeria obrazów i rzeźb.


Nasz dom ma duże, słoneczne pokoje, komfortowo urządzone, z prywatnymi łazienkami . W każdym pokoju jest telewizor, szafa, stolik z krzesłami.Dodatkowo znajduje się tu oddzielny pokój 16 os. z kuchnia i 2 łazienkami.Mamy 38 miejsca noclegowe

 

Miejsca parkingowe na terenie naszego Gospodarstwa dla naszych Gości są bezpłatne, jak również internet Wi-Fi.

 

1. Pokój 5 os. o powierzchni 30 m2

 

2. Pokój 6 os. o powierzchni 40 m2

 

3. Pokój 5 os. o powierzchni 30 m2

 

4. Pokój 4 os. o powierzchni 25 m2

 

Do dyspozycji naszych Gości jest także w pełni wyposażona, przestronna kuchnia z jadalnią (30 m2) oraz balkonem, gdzie można spożywać posiłki i jednocześnie podziwiać piękne widoki. Woda płynąca w kranach to krystalicznie czysta woda z naszej studni głębinowej.

Dla dzieci jest plac zabaw ze zjeżdżalnią,huśtawką i piaskownicą.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu udanego pobytu!!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej