Ferie zimowe

Prawdziwi miłośnicy białego szaleństwa z utensknieniem czekają na śnieg by rozpocząć sezon. Za oknem coraz zimniej, a ferie tuż tuż! Czas nasmarować narty, przyszykować snowboard, wyciągnąć z piwnicy sanki i...chwycić za telefon - a gdzie? Oczywiście do Kamratowa :) www.kamratowo.pl

"Ferie w Kamratowie" w pigułce:

 

 

Noclegi w komfortowych apartamentach

Każdy posiada wyposażony aneks kuchenny, pokój dzienny, funkcjonalną łazienkę z prysznicem oraz miekką pościel w sypialniach. Jest cieplutko, przytulnie, rodzinnie. Cena noclegu zawiera również parking i nieograniczony dostęp do Internetu.

Apartamenty posiadają zamykane mocowania na narty

 

 

Śniadania smakosza i coś jeszcze!

Tak wyjątkowych smaków szukać "ze świeczką". W Kamratowie spróbujesz min. swojskiej kiełbaski Kamrackiej, świeżego twarogu i domowej roboty dżemu. Codziennie inna potrawa gorąca!

Nowość - w czwartki pachnące jadło z niespodzianką! 

 

 

Czwartkowe uwędzone popołudnia 

Tylko w Kamratowie co czwartek posłuchasz regionalnego występu wyjątkowego Janko Macoszka z Istebnej, zdobywcy prestiżowej nagrody "Ślązaka Roku 2010", a także spróbujesz swojskiej kiełbasy prosto z dymiącej wędzarni i innych pysznych kamrackich smakołyków.

Takiego wieczoru nie można przegapić!

 

 

Wyciągi i skipassy na wyciągnięcie ręki

Kamratowo posiada to szczęście, iż kanapowy wyciąg Nowa Osada, usytuowany jest tuż za ośrodkiem (odległość - 800m). W Wiśle wyciągów jest ok. 30, a od tego sezonu 5 z nich, w tym Nowa Osada, przyłączyło się do programu SKIPASS, który oferuje konkurencyjne weekendowe lub tygodniowe pakiety.

 

 

Zimowe atrakcje dla aktywnych

Wisła, jej instruktorzy, wypożyczalnie sprzętu czekają także na tych, dla których wyciągi to nie wszystko. Tutaj możesz spróbować swoich sił na biegówkach, rakietach śnieżnych oraz skuterach.

Organizowane są także kuligi.

 

 

Dodatkowo dla dzieci - bezpłatnie

  • Sanki
  • Kanał bajkowy w tv 24h na dobę
  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia oraz nocniczka (przy rezerwacji)
  • Do wypożyczenia książeczki dla dzieci
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu bez ograniczeń

Możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi (płatne) 

 

Dodatkowo dla każdego apartamentu lub pokoju prezent na powitanie -
zestaw 6 unikalnych mieszanek przypraw do kuchni firmy "Sekwens"

Rezerwacja miejsc - 601815653

zapytaj o nocleg