Regulamin obiektu

Regulamin Pokoi Gościnnych Sztorm II:


1. Zarezerwowane pokoje są do dyspozycji od godz. 14:00 uzgodnionego dnia przyjazdu. W dniu wyjazdu należy opuścić pokój najpóźniej do godz. 10:00.

2. Płatność za pobyt oraz załatwienie formalności meldunkowych (w tym pobranie opłaty klimatycznej) następuje w ciągu 24 godzin od chwili udostępnienia pokoju. Nie honorujemy płatności kartami płatniczymi.

3. Cisza nocna obowiązuje na terenie naszego obiektu od godziny 22:00 do 7:00 rano.

4. Palenie tytoniu jest zabronione we wszystkich pomieszczeniach naszego obiektu.

5. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do wynajmującego.

6. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest na zamkniętej posesji, ale niestrzeżony.

7. Właściciel ma prawo wejścia do pokoju wynajmującego za jego zgodą. Prawo wejścia do pokoju bez zgody wynajmującego ma właściciel w przypadku zauważenia niebezpieczeństw zagrażających bezpieczeństwu innych osób lub w przypadku niestosowania się wynajmującego do niniejszego regulaminu.

8. Nie jesteśmy zobowiązani do zakwaterowania większej ilości osób niż wyszczególnione w rezerwacji.

9. Zabrania się nocowania w pokojach osób, które nie są w naszym obiekcie zameldowane.

10. W dniu wyjazdu wynajmujący udostępnia wynajmowany pokój właścicielowi w celu skontrolowania jego stanu technicznego. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń, które nie zostały zgłoszone będą dochodzone na drodze mediacji sądowej.

11. Wynajmującym, którzy nie stosują się do regulaminu może zostać wypowiedziany najem pokoju.

12. Wynajmującym nie zostaje zwrócona różnica w cenie wynikająca ze skróconego pobytu, czy też opuszczenia obiektu w wyniku łamania regulaminu.

13. Przedmioty pozostawione przez wynajmującego w pokoju będą odesłane na jego prośbę i koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te zostaną przechowywane przez okres 3 miesięcy.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej