Ferie zimowe

Każdy z naszych obiektów noclegowych to wygodne mieszkanie wyposażone w łazienkę i kuchnię bądź aneks kuchenny. Oferujemy Państwu wysokie standardy po cenach zdecydowanie niższych od hotelowych pokoi. Posiadamy duży wybór obiektów położonych w najbardziej atrakcyjnych częściach Zakopanego.

Wszystkie szczegółowe informacje, oraz pełen opis obiektów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.Zasypiam.pl.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej WYSZUKIWARKI NOCLEGÓW, oraz SYSTEMU REZERWACJI ON-LINE na www.Zasypiam.pl. Będą tam Państwo mogli błyskawicznie wyszukać i zarezerwować dowolny Apartament 24 GODZINY NA DOBĘ!

Klientom chcącym dokonać REZERWACJI TELEFONICZNEJ, dowiedzieć się więcej na temat obiektów, metod płatności, lub skorzystać z porad naszych doradców, udostępniamy profesjonalną INFOLINIĘ czynną codziennie od godziny 10 do 18 pod numerem telefonu:
(012) 391 61 74.


OFERTA CENOWA

Oferujemy ceny w przedziale:
od 45 PLN / osobę za dobę
do 350 PLN / osobę za dobę.

Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących: turystycznie, biznesowo, w celach edukacyjnych, w odwiedziny do rodziny, do bliskich lub do znajomych, oraz dla wieloosobowych grup zorganizowanych.

Oferowane przez nas ceny zależą w głównej mierze od terminu pobytu oraz od ilości osób.

Wszystkie aktualne cenniki oraz wolne terminy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.Zasypiam.pl.

Zapytaj o nocleg