STACJA NARCIARSKA NAPRZECIWKO DOMU

-3 wyciągi narciarskie

-lodowisko

-zjazdy pontonowe

787 188 173 domwczasowymaria.plFerie zimowe nigdzie nie będą tak udane, jak na Podhalu! Serdecznie zapraszamy do Murzasichla miejscowości znajdującej się w sąsiedztwie Zakopanego, stanowiącej doskonałą bazę wypadową na najlepsze wyciągi narciarskie. Podhale nazywane jest zimową stolicą Polski, ponieważ oferuje rozbudowaną sieć wyciągów narciarskich. Świetnie przygotowane trasy zjazdowe, zaplecze gastronomiczne, szkółki narciarskie, sklepy z profesjonalnym sprzętem do sportów zimowych to wszystko, czego potrzeba, aby miło spędzić urlop.


Zimowe panoramy Tatr inspirują, a idealnym zakończeniem aktywnego dnia jest relaks w gorących wodach termalnych. Długie zimowe wieczory sprzyjają organizacji konnych kuligów, które gwarantują świetną zabawę, a pieczona w zimowej scenerii kiełbaska z ogniska nigdy nie smakowała lepiej. Na koniec rozgrzeje Was grzaniec i góralska atmosfera.

Wybierz naszą zimową ofertę i zyskaj nocleg w pięknym miejscu za rozsądną cenę. Gwarantujemy pyszną domową kuchnię oraz pomoc w organizacji kuligów lub innych atrakcji.ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL. 787 188 173

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej