Witanie nowego roku dla wielu osób wiąże się przede wszystkim z zabawą, na której możemy miło spędzić czas w gronie znajomych.


Decydując się na skorzystanie z oferty noclegów na sylwestra w Tulipanie, korzystacie z możliwości zabawy i odpoczynku w magicznym górskim klimacie, z dala od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.


Zalety Sylwestra w górach:


Osoby, które na zabawę sylwestrową i świętowanie nowego roku wybiorą się w góry, z pewnością będą miały co wspominać. Wynajem kwater na sylwestra to nie tylko zmiana klimatu i piękne widoki.


Możecie bowiem skorzystać z bardzo bogatego wyboru w typowo góralskiej kuchni. Pojechać w góry i nie spróbować różnych rodzajów oscypka czy też śledzia w gorzkiej czekoladzie? Szkoda nie wykorzystać nadarzającej się okazji.


Zimowy wyjazd w góry to dodatkowo dobry moment, żeby skorzystać z tras turystycznych i aktywnie odpocząć od myślenia o pracy. Nie ma nic przyjemniejszego, niż odejście od biurka i oddanie się przyjemności poznawania piękna gór. Zachęcamy do sprawdzenia propozycji noclegów na sylwestra, a także pokojów na święta Bożego Narodzenia. Może będziecie Państwo chcieli połączyć obie oferty?

Koszt 5-cio dniowego pobytu :


pokój 2-osobowy 1700,00 PLN (dla 2 osób),

pokój 3-osobowy 2500,00 PLN (dla 3 osób),

pokój 4-osobowy 3200,00 PLN (dla 4 osób),

pokój 5-osobowy 3250,00 PLN (dla 5 osób).


Cena zawiera:


noclegi,

śniadania w formie szwedzkiego stołu,

obiadokolacje i pyszne desery,

kulig 30 grudnia

Zapytaj o nocleg