Sylwester

Szanowni Goście serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Sylwestrową. Już niedługo pożegnamy i przywitamy Nowy Rok 2020 dlatego zapraszamy do spędzenia swojego wymarzonego Sylwestera w górach w naszym przytulnym "Zakątku DoriMaks" z pięknym zimowym widokiem na Babią Górę.

Jeśli chcecie Państwo spędzić wraz z przyjaciółmi lub rodziną najbardziej urokliwy czas w roku w górach zapraszamy do nas!!!

Dodatkowo. Jeśli są Państwo fanatykami białych sportowych szaleństw, w niedalekiej odległości od nas znajdują się trzy wyciągi narciarskie: Wyciąg narciarski „Mosorny Groń” 7,8km, Wyciąg narciarski w Zawoi Czatoża „Baca” 6,7km oraz Wyciąg narciarski „Wojtek” w Zawoi Czatoża 6,6km.

Nasz obiekt znajduje się w Zawoi Centrum skąd wszędzie jest łatwy dostęp.

Oferujemy Państwu noclegi w przestronnych pokojach z łazienkami oraz aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. Każdy z naszych przybyłych gości bezpłatnie może skorzystać z sauny w mroźne zimowe wieczory i nie tylko.

W tą wesołą noc, witając Nowy Rok 2019 nie może również zabraknąć szampana dlatego każdy zarezerwowany pokój dostaje szampana gratis!!!

Cennik sylwestrowy 2019/2020:

Pokój 2-osobowy z balkonem 100zł/osoba/doba (dzieci od 0-3 lat gratis, 3-10 lat 70zł doba). Sauna i szampan GRATIS!

Pokój3-osobowy z balkonem 100zł/osoba/doba (dzieci od 0-3 lat gratis, 3-10 lat 70zł doba). Sauna i szampan GRATIS!

Pokój 5-osobowy z pięknym widokiem 100zł/osoba/doba (dzieci od 0-3 lat gratis, 3-10 lat 70zł doba). Sauna i szampan GRATIS!

Parking monitorowany bezpłatny!!!


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą

galerią obiektu "Zakątek DoriMaks" Jesteśmy przekonani, że pobyt u

Nas pozwoli Państwu spędzić pięknego Sylwestra w górach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

tel. 661-817-210 oraz 512- 764- 829

email: [zapytaj o nocleg]

Noclegi Zakątek DoriMaks


Zapytaj o nocleg