Wieczór panieński w Zawoi

Szukasz ciekawej oferty na wieczór panieński w Zawoi? Poniżej znajduje się lista miejsc, które przygotowały specjalną ofertę na tą okazję - zapoznaj się z nimi, a na pewno znajdziesz coś ciekawego na wieczór panieński.

Zawoja 4 oferty

Polecane

Willa Babia Góra
Willa Babia Góra
od
45 /usługę

Willa Babia Góra

10 Rewelacyjny!

od 30PLN /noc

Agroturystyka Zawoja

Zapraszam do naszego domu gdzie można zorganizować imprezkę. Mamy też dom obecnie tylko dla turystów w którym są 2 duże pokoje i 2 pokoje 2 osobowe i 3 łazienki. Kuchnia i duża sala na parterze gdzie można zrobić imprezę.
Domki Simonka
Wirtualny spacer
od 35PLN /noc

Domki Simonka

zapraszam możliwośc urządzenia wieczoru panienskiego
od 220PLN /noc

Apartamenty Eskapada

Korbielów zobacz na mapie
Możemy udostępnić salę, zorganzować nagłośnienie, wyżywienie i napoje na imprezę typu wieczor panieński. Nowoczesny design oraz dobre nagłośnienie. Dwie sale -możliwość rozdzielnia zabawy od konsumpcji. Możliwość zaproszenia muzyków lub DJ'a. Cena do uzgodnienia. 
Noclegi na Granicy
Wirtualny spacer
od 35PLN /noc

Noclegi na Granicy

Podwilk zobacz na mapie
Wieczory panieńskie na stałe wpisały się już do naszych ślubnych kalendarzy. Dla jednych pań są oficjalnym pożegnaniem się ze stanem wolnym, dla innych sposobem na odetchnięcie i odstresowanie się w natłoku weselnych przygotowań. Nie ważne jaki cel przyświeca organizacji wieczoru panieńskiego, dla większości osób wieczory te są świecką tradycją,...