Sale konferencyjne

OFERTA KONFERENCYJNA DLA BIZNESU


Biznes to przede wszystkim ludzie. Dlatego właśnie spotkania oraz imprezy są kluczem do sukcesu każdej firmy – a my doskonale wiemy, jak je zorganizować i  mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Rozumiemy też, że każda konferencja czy szkolenie to inwestycja. Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna dostrzegać wartość przeprowadzania szkoleń dla grup pracowniczych. Dysponując wyspecjalizowaną kadrą, można znacznie przyspieszyć rozwój  firmy Aby przygotowywane szkolenie było skuteczne, warto przemyśleć również kwestię doboru odpowiedniej lokalizacji.


HOTEL KMICIC BELWEDERE &SPA  posiada wyjątkowo korzystną lokalizacje: 30km od Częstochowy i Portu Lotniczego Pyrzowice,70 od Katowic i całego Śląska, 100km od Kielc i Krakowa, 180km od Wrocławia i Opola, 250 od Warszawy.

Malownicze miejsce, w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej sprawia, iż czas spędzony tutaj kojarzy się ze spokojem i odprężeniem. Goście hotelowi mogą korzystać z szerokiej oferty  WEELNESS oraz komfortowego SPA. Udostępniamy także wiele możliwości uprawiania form aktywnego wypoczynku organizując w plenerze zajęcia TEM BUILDING oraz OUTDOOOR  Hotel służy nie tylko celom rekreacyjnym, ale także przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń.


W obiekcie znajduje się kilka w pełni wyposażonych  sal konferencyjnych  mogących  jednocześnie pomieścić  od 50 do 250 osób w ustawieniu kinowym Są to sale w których znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz klimatyzacja , a więc miejsca sprzyjające nauce. Tworząc nasze sale konferencyjne, dołożyliśmy najwyższych starań, aby były to miejsca, w których można efektywnie przyswajać wiedzę. Hotel Kmicic Belvedere & SPA  zapewni  Państwu  optymalne połączenie nauki z wypoczynkiem, dzięki czemu czas spędzony tutaj będzie przez wszystkich dobrze wykorzystany i zapamiętany!

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej