Ranczo Tomaszówka

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Ranczo Tomaszówka

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Do dyspozycji naszych gości mamy „Apartament nad Gąską”. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje: w pierwszym są 3 łóżka (+możliwość dostawki), w drugim podwójny duży tapczan (+ możliwość dostawki), w trzecim – najmniejszym, znajduje się podwójne łóżko. W sumie apartament przeznaczony jest dla ok. 6-9 osób. W mieszkaniu jest również kuchnia i łazienka.

Dla naszych Gości mamy również pokoje nad warsztatownią – w niższym standardzie, noclegi na materacach, ewentualnie kilka łóżek składanych. Możliwość noclegu – do ok. 15 dzieci/ młodzieży lub ok. 10-12 dorosłych.

Od wiosny będzie do dyspozycji gości również Domek Holenderski – przewidziany na 6 osób, max 8 osób.

Do dyspozycji gości jest również pomieszczenie, tzw. „Warsztatownia”, czyli sala do wspólnych spotkań, warsztatów oraz na posiłki.

W przypadku większych grup, ceny ustalamy indywidualnie.

W cenie pobytu, proponujemy:

• Pobyt w nowiutkim apartamencie na wsi w ciszy i z dala od miasta

• Pościele, ręczniki + podstawowe środki higieny (mydło do rąk, płyn do mycia naczyń itp.)

• Pełne wyżywienie – 3 posiłki, w tym domowe, swojskie wyroby z gęsi, własnych jaj oraz z mleka prosto od kozy, tj. śniadanie i kolacja w formie bufetu oraz obiad

• Do dyspozycji gości jest stały dostęp do kawy i herbaty

• W cenie pobytu oferujemy również warsztaty artystyczne, np. z makramy lub z wyrobów domowych wędlin (wraz z wędzeniem we własnej wędzarni) lub inne – do ustalenia

• W cenie jest ogrzewanie/ klimatyzacja mieszkanka – podgrzewana podłoga + kominek na drewno

• Dla dzieci atrakcje w postaci warsztatów + zbieranie jajek prosto od kurek + mizianie króliczków + pomoc w pracach gospodarskich

• Wifi

50-60minut od Poznania, ok 40 minut od Bydgoszczy, Ranczo Tomaszówka położone jest na przepięknych Pałukach, w woj. kujawsko-pomorskim, krainie 130 jezior. Znajdujemy się zaledwie kilka kilometrów od Grodu w Biskupinie, blisko Wenecji, w powiecie żnińskim, 20 minut od Gniezna. Nasze ranczo otoczone jest polami, spacerkiem można dojść do najbliższego jeziora, lub wybrać się na rowerową wycieczkę. W okolicy czekają do odkrycia szlaki piesze i rowerowe a nawet kajakowe! Latem można również ponurkować. Można również wybrać się na wycieczkę szlakiem pałuckich dworów i pałaców czy na leśną przygodę z dworkami w tle. Więcej informacji turystycznej można znaleźć na www.it.znin.pl, www.paluki.travel.pl, www.kujawsko-pomorskie.travel.

Gospodarstwo prowadzimy w duchu zrównoważonego rozwoju. Pragniemy, aby nasze działania przekładały się nie tylko na nasze dobro dzisiaj, myślimy też o przyszłym pokoleniach. Wszystko w taki sposób, byśmy mogli korzystać z dobrobytu natury dziś, nie obciążając jej i nie rujnując tego, co nam oferuje. Staramy się korzystać z odnawialnych źródeł energii a eliminujemy takie materiały, które są niebezpieczne i nie podlegają recyklingowi.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas produkty spożywcze, przygotowane na bazie naszych własnych upraw, świeże, nieskażone przemysłem powietrze, zwierzęta w zagrodzie, warzywniak na wyciągnięcie ręki, a także rodzinna atmosfera, będą odpowiedzią na Wasze potrzeby odpoczynku w zielonym, wiejskim azylu. Tego Wam życzymy i obiecujemy dołożyć starań, by marzenia się spełniły.

Tel. [numer telefonu został ukryty]

[e-mail został ukryty]

Żnin typy usług

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej