Dom pod kogutem (obiekt 231814)

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Dom pod kogutem

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

„Dom Pod Kogutem” w Beskidzie Żywieckim to komfortowy i uroczy obiekt o powierzchni użytkowej 120 m2 położony na wysokości około 750 m n.p.m. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy kochają polskie góry oraz wspaniałe widoki. Można tu świetnie się bawić ze swoimi najbliższymi i aktywnie spędzać czas przez cały rok. Każda pora roku ma tu niepowtarzalny klimat i urok.

Z tarasu, wiaty, sauny a nawet balii można podziwiać piękną panoramę na Duży i Mały Rachowiec oraz Słowację. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie, szlaki turystyczne, trasy rowerowe a przede wszystkim przepiękne lasy. Do dyspozycji gości udostępniono świeżą pościel, ręczniki i szlafroki. W domu na antresoli znajdziecie Państwo mini ruletkę, jackpot, gry planszowe. Znajduje się tu również biblioteczka jeśli Państwo będziecie chcieli umilić sobie czas ciekawą lekturą. Po dalekich wędrówkach czy szusowaniu na nartach będziecie mogli zregenerować się w balii z gorącą wodą lub saunie znajdującymi na obiekcie.

Do dyspozycji oddajemy również dużą wiatę ze stołem, ławkami i hamakiem, grill gazowy, palenisko z grillem oraz huśtawkę z przepięknym i malowniczym widokiem na Beskid Żywiecki.

Dokładny adres obiektu

Dom pod kogutem

ul. Kubaszczyki 234

34-373 Laliki


Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej