Noclegi Pod Skrzydłami

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Noclegi Pod Skrzydłami

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

Karol
10
Karol

Super miejsce. Ładny wystrój i sympatyczna Pani . Pilecam :)

Greta Gałązka
9.2
Greta Gałązka

Pensjonat bardzo klimatyczny, gospodyni sprawia, że posiłki są bardzo smaczne, urokliwie i bardzo elegancko podawane, z przyjemnością zasiada się do stołu...

Opis obiektu

Zwardoń to wieś, która znajduje się w malowniczej części województwa śląskiego, w powiecie żywieckim. Dzięki temu, że umiejscowiona jest między trzema przełęczami: Przysłop, Zwardońską i Graniczne, stanowi atrakcyjne miejsce na wypoczynek turystyczny. Tym bardziej, że ta stosunkowo młoda miejscowość graniczy bezpośrednio ze Słowacją. Jest to więc idealne miejsce na wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Ze szczególnym naciskiem na zimę, bo warto wiedzieć, że w tej oto miejscowości można korzystać z aż 15 wyciągów narciarskich. Od niedawna, do dyspozycji turystów jest również wyciąg krzesełkowy. Ciekawostką może być to, że ze względu nie specyficzne warunki klimatyczne panujące w tym regionie, śnieg utrzymuje się tu czasem nawet do kwietnia, co jest pewnego rodzaju ewenementem. Jest to więc idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które chcą długo cieszyć się zimowym szaleństwem.

 

Nasz mini pensjonat to wyjątkowe miejsce, które wyróżnia się na tle innych przede wszystkim niezwykle swojskim klimatem, miejsce to zostało stworzone z miłości do gór i pięknych okolic. Cenimy sobie ciszę i spokój,aby całymi sobą móc cieszyć się życiem.Dlatego, chcemy to samo zaoferować swoim wyjatkowym gościom. U nas, będą mogli Państwo odpocząć, zregenerować siły posilając się przy okazji swojskimi wyrobami, które dla Państwa przygotujemy.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym są chleb, wędliny oraz ciasta domowej roboty. Pod swój dach przyjmiemy każdego turystę, który ceni sobie spokój i niczym nieskrępowany sielski klimat. Każdego dnia będziecie mogli budzić się wypoczęci oraz pełni energii, ponieważ nasz dom ma 100-letnią duszę i tak właśnie wpływa na każdego kto w nim przebywa.

Zapewniamy niezapomniane chwile, które spędzisz w zimie przy kominku smażąc kiełbaskę lub w lecie przy wspólnym grillowaniu zabawie ,dobrej muzyce i ulubionych trunkach.

 

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy kochają to miejsce i wkładają w jego tworzenie całe swoje serce. U nas zaznacie niezwykłej atmosfery, nietuzinkowego klimatu oraz poznacie niezwykłą okolicę, którą się zachwycicie i tak jak my zostawicie tu kawałek swojego serca.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego wyjątkowego mini pensjonatu Pod Skrzydłami, który otwarty jest dla wszystkich tych,którzy tak jak my kochają życie. 

 

Zapraszamy – Ola i Przemek.


Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!