Open’er Park 2021 w Parku Kolibki w Gdyni: koncert Quebonafide

Open’er Park 2021 w Parku Kolibki w Gdyni: koncert Quebonafide
 • Miejscowość:

  Gdynia
 • Miejsce imprezy:

  Park Kolibki
 • Data imprezy:

  17 lipca 2021
  godz: 0:00
 • Koszt:

  109 zł

15 lipca wystartuje Open'er Park powered by Orange – specjalny i niepowtarzalny projekt, będący naszą odpowiedzią na wyjątkową rzeczywistość i uwarunkowania tegorocznego lata. Po wielu miesiącach izolacji czas na klimatyczny, niezwykły Open’er Park w Gdyni!

Open’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Już dziś ogłaszamy pierwszych z nich.
 
Spektakularnym zakończeniem weekendu otwarcia będą występy Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality, którzy bardzo długo czekali na jego powrót live, hasło „Tęskniłem za Tobą” stało się już czymś więcej niż fragmentem słynnego „Bubbletea” z ubiegłorocznego albumu „Romantic Psycho”. Dlatego na Open’er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy – 17 i 18 lipca.

Koncerty podczas Open'er Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w pięknej, naturalnej, nadmorskiej scenerii. Dzisiejsze ogłoszenie jest początkiem całej serii, a najlepsza historia tego lata dopiero się zaczyna! Wstęp na Wydarzenie wymaga rejestracji biletu oraz wymiany na Identyfikator w postaci kodu QR. Godzina koncertu nie została jeszcze ustalona.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz noclegi w Gdyni

Miejsce

Park Kolibki
Parki miejskie

Park Kolibki

ul. al. Zwycięstwa, Gdynia Orłowo

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Gdyni

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Park Kolibki
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Park Kolibki
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Park Kolibki

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej