OscypekFest 2019 w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu: Beskidzki Festiwal Disco Polo

Zapraszamy na Beskidzki Festiwal Disco Polo, który odbędzie się już 13 lipca w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu podczas XIV edycji festiwalu OscypekFest. Kup bilet i weź udział w wyjątkowym dla fanów muzyki tanecznej festivalu!

Beskidzki Festiwal Disco Polo jest największą muzyczną imprezą z udziałem gwiazd disco polo na Podbeskidziu. Swoje największe przeboje zagrają najpopularniejsi wykonawcy tego gatunku w Polsce, którzy regularnie przyciągają na koncerty tłumy fanów z całej Polski. Uczestnicy festivalu będą mieli okazję skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, w tym wesołego miasteczka, strefy gastronomicznej, dyskoteki pod gwiazdami z Radiem Bielsko, a także specjalnej strefy VIP.


W sprzedaży dostępne bilety VIP zapewniające: bezpłatne miejsce parkingowe, specjalne miejsca wyznaczone do oglądania koncertów, wejście na teren imprezy bez kolejki, catering, poczęstunek alkoholowy, ochronę strefy VIP. Dzieci do lat 6 wstęp darmowy!


Rozpiska godzinowa:
*15:30 R-Max
*16:15 VIPO dance
*17:00 Long & Junior
*18:00 After Party
*19:00 Camasutra
*20:00 MIG
*21:00 Classic
*22:00 Dyskoteka

 

Zobacz inne wydarzenia w Żywcu

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Żywcu

Zobacz również