Pierwszy Zlot Food Truck'ów we Władysławowie - Gastro Akcja

Dla mieszkańców i turystów we Władysławowie mamy gorące zaproszenie.  W dniach 11- 14 lipca w Porcie koło falochronu odbędzie się pierwszy we Władysławowie Zlot Food truck'ów - Gastro Akcja.

Na cztery dni port zamieni się w streedfoodową restaurację, w której będzie można  zjeść dania główne, zupy, przystawki, napoje i desery idąc śladem kultur i kuchni z całego Świata. Podniebienia uczestników zlotu będą pieścić food truck'i serwujące miedzy innymi:  autorskie burgery, dania z grilla, makrony , dania polskie, chińskie,  frytki i super zapiekanki, azjatyckie dania z woka, oraz słodkie węgierskie kurtosze, tajskie lody i hiszpańskie churros. Całość ochłodzi złocisty kraftowy  trunek oraz wyjątkowe napoje i świeże soki.

Na zlocie Gastro Akcja we Władysławowskim porcie  pojawią się wyselekcjonowane food truck'i z całej Polski,  które już wielokrotnie zyskały aplauz uczestnikowi  zlotów.  Zlot Gastro Akcja to też promocja zdrowego, nieprzetworzonego jedzenia, przygotowywanego w duchu najlepszego slow foodu.

Jedzeniu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje -bezpłatna strefa kreatywna dla dzieci , miejsca siedzące i zadaszenia,  różnorodne stanowiska targowe-  nie tylko z jedzeniem.


Kiedy? od czwartku do niedzieli  - 11-14 lipca w godzinach 11-20.
Gdzie? Port we Władysławowie (przy falochronie i plaży)

Organizator: @streetfoodenergy

 

 

Przejrzyj inne wydarzenia we Władysławowie.

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Pucku

Miejscowość:
Puck
(ok. 9km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Stadion Miejski

Zobacz również