Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski w Bystrzycy Kłodzkiej

 • Miejscowość:

  Bystrzyca Kłodzka
 • Miejsce imprezy:

  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
 • Data imprezy:

  20 marca 2020
  godz: 18:00
 • Koszt:

  od 30 zł
 • Kup bilet

Zapraszamy na pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego ! Program przeznaczony dla całej rodziny!

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji, jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

To widowisko nie będzie zwykłym "iluzjonistycznym" pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy, jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

 

KupBilecik.pl

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Bystrzycy Kłodzkiej

Miejscowość:
Bystrzyca Kłodzka
Miejsce imprezy:
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Polanica-Zdrój
(ok. 17km od Bystrzycy Kłodzkiej)
Miejsce imprezy:
Dom Kultury Bielszowice
Miejscowość:
Kłodzko
(ok. 15km od Bystrzycy Kłodzkiej)
Miejsce imprezy:
Kłodzki Ośrodek Kultury

Zobacz również