Obraz

test2022 Tester Manualny

Miejsce pracy: Lublin lub zdalnie

Region: lubelskie

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Wyszukiwanie i zgłaszanie błędów
  • Weryfikacja zadań w pod kątem zgodności z wymaganiami biznesowymi
  • Przeprowadzanie testów eksploracyjnych, integracyjnych i testów regresji
  • Współpraca z programistami, pozostałymi członkami zespołów oraz właścicielami biznesowymi
  • Aktywny udział w spotkaniach SCRUMowych w ramach zespołów projektowych
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Testy nowych funkcjonalności oraz testy regresji

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku testera
  • Znajomość metodologii i technik testowania
  • Znajomość narzędzi wspomagających testy
  • Umiejętność analizy i dokumentacji błędów
  • Podstawowa znajomość struktury HTML

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość RestAPI
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie pracy w metodologiach Agile/SCRUM
  • Podstawowa znajomość SQL

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę;
  • Pracę w 100% zdalną z dowolnego miejsca, hybrydową lub stacjonarną w naszym przestronnym, nowoczesnym biurze w Lublinie - wybór należy do Ciebie;
  • Pakiet benefitów dostosowany do Twoich potrzeb (system kafeteryjny, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie);
  • Realny wpływ na rozwój produktów i usług, które docierają do milionów użytkowników;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, która wykorzystuje najnowsze technologie;
  • Współpracę z doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespołem;
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy 😊

W CV prosimy o zamieszczenie zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Nocowanie.pl Sp. z o.o. z siedzibą znajdującą się na ul. Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin NIP: PL 7123194407 REGON: 060600118.

Jeśli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty ze spółki Nocowanie.pl Sp. z o.o. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach."

Co czeka na Ciebie, gdy do nas dołączysz?

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Owocowe dni

Owocowe dni

Pyszna kawa z ekspresu

Imprezy integracyjne

Szkolenia i możliwość awansu

Nowoczesne biuro z pięknym widokiem

Konkursy z nagrodami

Ciekawa podróż zawodowa

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!