Projekt "Zalewski śpiewa Niemena" w Filharmonii Koszalińskiej w Koszalinie

Projekt "Zalewski śpiewa Niemena" powstał w ramach Motywu Niemen festiwalu w Jarocinie w 2018 roku i był jego wielkim sukcesem. To właśnie na festiwalu odbyło się premierowe wykonanie piosenek Czesława Niemena w nowych aranżacjach Jurka Zagórskiego i Krzysztofa Zalewskiego.

Płyta, która trafiła do sprzedaży na początku 2019 roku, spotkała się ze wspaniałym przyjęciem publiczności i uznaniem ze strony krytyków - podobnie jak trasa koncertowa, na której Krzysztof Zalewski w towarzystwie czołówki krajowych instrumentalistów zaprezentował piosenki Czesława Niemena, odwiedzając najpiękniejsze sale w Polsce.

 

Druga odsłona trasy to wyjątkowa okazja, by ponownie posłuchać na żywo kultowych utworów Niemena w niezwykle interesującej odsłonie. Podczas koncertów pojawią się zarówno znane wszystkim "Dziwny jest ten świat" i "Jednego serca", jak i mniej znane: "Doloniedola" czy "Pielgrzym". Dodatkowo zabrzmią także piosenki spoza płyty - takie, jak "Ode to Venus" i "Sen o Warszawie".

 

Zobacz inne wydarzenia w Koszalinie

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Zobacz również