Restauracja Bajka

ul. Kolejowa 31, 28-500 Kazimierz Dolny

Opis obiektu

Restauracja Bajka jest obiektem gastronomicznym otwartym w lipcu 2011 roku. Od pierwszego dnia istnienia kładziemy olbrzymi nacisk na wysoką jakość oferowanych usług i towarów czego potwierdzeniem jest posiadany  certyfikat systemu zarządzania jakością HACCP. 
    Do dyspozycji gości znajdują się zlokalizowana na parterze restauracja oraz dodatkowa sala jadalniana na piętrze obiektu. Oferowane w naszym lokalu sale oraz fachowy personel  pozwalają na jednoczesne organizowanie wiecej niz jednej imprezy na raz. Ponadto w piwnicach zlokalizowany jest bar , którego oferta skierowana jest dla młodziezy chcącej spędzić chwile w towarzystwie sportowych wydarzeń oraz dobrej muzyki. 
        W naszej ofercie posiadamy wysmienite potrawy przyżadzane z należytą starannością, według domowych receptur co pozwoliło nam stać się w dość krótkim czasie jedną z najlepszych i najpopularniejszych restauracji w okolicy czego potwierdzeniem są chetnie wracajacy klienci oraz licznie organizowane imprezy okolicznosciowe takie jak: wesela, komunie, 18-tki, chrzciny itd.

Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej