Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba





Parking
BezpłatnyBasen
Jacuzzi
Grill
WiFi
Opis obiektu
Obiekt Eurybia położony jest w Łebie, w odległości 1 km od morza. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking prywatny oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt oferuje zakwaterowanie w jasnych, eleganckich pokojach z balkonem i telewizorem.
Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę oraz czajnik elektryczny. Pokoje obejmują też łazienkę z prysznicem. W cenę zakwaterowania wliczono pościel.
Obiekt Eurybia udostępnia rozległy ogród, w którym korzystać można ze sprzętu do grillowania. Obok posesji zlokalizowane są korty tenisowe.

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Lokalizacja
Opinie gości
Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli
A teraz plusy: + lokalizacja (dosłownie WSZĘDZIE jest blisko), + przepyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu, które były wliczone w cenę pobytu, + dyskretna obsługa, + odkryty basen (korzystanie również było wliczone w cenę pobytu), + sam obiekt jak i nasz pokoj (z balkonem) elegancko urządzony oraz czysty. Podsumwujac, pobyt w Eurybii uważamy ZA UDANY, ale na pytanie czy przyjechalibyśmy tu drugi raz zgodnie odpowiadamy, że tylko jeśli sytuacja z parkingiem się polepszy.
Tu kolejna turystka z biało stockiej „grupy alkoholowej”, jak określił nas właściciel. Przestrzegam przed wizytą w tym miejscu. Klient-turysta jest tutaj traktowany jak zło konieczne, najlepiej żeby płacił i cicho siedział zadowalając się ochłapami na stołówce, kotletami z „bufetu szwedzkiego” przeliczanymi na osobę, lurą zamiast kawy. Mina Pani na stołówce, która zastanawia się czy donieść więcej ziemniaków, czy może jednak jeszcze nie, bo może będzie za dużo, a może nie poproszą – bezcenne. Inni turyści przebywający w tym samym czasie gratulowali nam, że ktoś otwarcie odważył się podjąć temat braków na stołówce. Miejsce, które jest ponoć przyjazne rodzinom, zupełnie nie spełnia warunków, a na dzieci patrzy się tu wrogim wzrokiem, bo hałasują, biegają, śmiecą. A mniemanie o swoim „pseudo-pensjonacie” właściciel ma chyba baaaardzo wysokie, sądząc po uwadze zamieszczonej na stronie internetowej. Opłata za pobyt w tym miejscu jest tutaj pobierana „Z GÓRY”. Czyż to nie zastanawiające? Przed uiszczeniem 100% opłaty turysta nie otrzyma klucza do pokoju, więc poniekąd bierze kota w worku. Jak Ci się nie podoba, możesz wyjechać, ale już zapłaciłeś, więc właściciel już Cię nie potrzebuje, bo kasę zgarnął. Nawet nie musi się starać żeby być miły. Proszę Pana, a właściwie nie wiem, kim Pan jest, bo jak się dzwoni na podany telefon, odbiera jakiś gość w Krakowie (może drugi właściciel), który nie wie, co się dzieje, przez co komunikacja jest utrudniona. Nie takie są standardy obsługi klienta w obecnym czasie, nawet w Polsce. Proszę się zastanowić zamieszczając ordynarne uwagi sugerujące chorobę alkoholową osób/pańskich gości, którzy zapłacili Panu pieniądze, z których Pan zapewne ma na chleb, a których zupełnie nie zna. To świadczy wyłącznie o Panu i pańskiej niskiej kulturze osobistej. Moi poprzednicy wysunęli konkretne zarzuty, a pańską jedyną odpowiedzią na nie było to, że towarzystwo piło alkohol. Jeżeli wieczorne piwo lub drink można tak nazwać. Bo po 22:00 to już przecież cisza nocna i turysta musi sze-pte-m mó-wić. Nie pofatygował się Pan nawet żeby sprostować lub wytłumaczyć konkretne zarzuty! My, po prośbie o kilka kromek chleba, otrzymaliśmy pieczywo z 3-centymetrową niebiesko-zieloną pleśnią na powierzchni, dla dzieci. Zwróciliśmy Pani obsługującej, bo nawet „alkoholik z Białego Stoku” tego nie przełknie”!!!! Moje uwagi: Ordynarny, nieuprzejmy właściciel, nie dba o klientów, brak windy, obsługa naburmuszona (poza jedną panią blondynką), posiłki średnio smaczne, ale MAŁO, napoje fatalne, kawa, herbata – siki, sugeruję zmianę oferty, zamiast „bufet szwedzki” - „posiłki porcjowane”, brak miejsca dla dzieci, pościel tak cienka, że przezroczysta. Plusy: Lokalizacja, pokoje od strony drzew – ciche. Obiekt dobry dla seniorów, mało jedzą, nie hałasują i wcześnie chodzą spać. Przestroga dla potencjalnych turystów: Uważajcie, ponieważ po Waszym pobycie, w Internecie może krążyć fama, że jesteście np. narkomanami, psychicznie chorymi, lub innym menelstwem;
1. Pseudo "szwedzki stół" Panie przy wydawaniu posiłków informują, że jest po jednej porcji na osobę, braki mięsa, pomidorów, dodatków, trzeba się dopominać, kawa i herbata to lura największa jaką piłem w życiu. 2. Brudne pokoje i stołówka, nikt stolików nie sprząta przy wydawaniu posiłków 3. Trzy Panie od wszystkiego, czyli recepcja, sprzątanie, wydawanie posiłków (może dlatego nikt nie sprząta :-)) 4. Nie zagospodarowany teren - na zewnątrz dla dzieci jakiś domek, basenik, trampolina po za tym nic 5. Nie ma żadnego pokoju zabaw dla dzieci 6. Dorośli nie mają nic dla siebie, nie ma grilla, altany, sali tv itp. 7. Właściciel unika gości, traktuje ich jak zło konieczne, oby nic nie chcieli i siedzieli cicho, nigdy od tego Pana nie usłyszałem zwykłego "Dzień Dobry" 8. Parking i wyjazd z ośrodka jest bardzo wąski, można bardzo łatwo zarysować auto To by było na tyle, apeluję do wszystkich czytających opinie, żeby się przyjrzeli opiniom z maksymalnymi ocenami, kto wystawia opinię o majówce w marcu w kolejnym roku przed następną majówką, kto wozi wózkiem dzieci w wieku 6 i 10 lat i jakoś dziwnie podobne stylistycznie opinie z "mężusiem" !
Sam ośrodek z zewnątrz ładny, nowy, nic nie zniszczony. Pokoje bardzo ładne. Goście w różnym wieku, dużo rodzin z dziećmi. Minusy: niezagospodarowany teren, kolejki na stołówce, brakujące jedzenie, brudne stoliki w restauracji, niedokładnie sprzątane pokoje. Odległość od plaży ok 300 m, chwilę przez miasto, potem przez las. Bardzo blisko centrum, w zasadzie sklepy i restauracje już od bramy budynku. Na przeciwko obiektu korty tenisowe. Cicho i spokojnie. 3 dziewczyny od wszystkiego: recepcja, stołówka, sprzątanie. Lekka przesada. Jeśli chodzi o sprzątanie - nie odbywa się codziennie. Można je zlecić raz na pięć dni. W tym czasie należy czekać w pokoju, aż się odbędzie. Po otrzymaniu pokoju czystość pozostawiała trochę do życzenia - wymazane lustro, kurz na meblach, podłoga średnio, łazienka średnio. Czystość na stołówce - brudne stoliki, w budynku ok, teren ośrodka ok. Byłam w opcji HB. Wybór dań raczej ok. Na śniadania: bułki, chleb, masło, parówki/kiełbaski, jajecznica, warzywa, wędliny, serek twarogowy, ser żółty, często naleśniki z serem i dżemem oraz grzanki. Herbata, słaba kawa. Ciastka lub drożdżówki. Co do obiadów: ziemniaki, co drugi dzień frytki, czasem makaron, ryż, kasza - w zależności od dania. Zazwyczaj 2 rodzaje mięsa lub jakieś mięso + potrawka, mięso + spaghetti, ryba + nuggetsy. Do tego 2 rodzaje surówek, sok z wodą i jakiś mały deser - kisiel, brzoskwinia, arbuz, itp. W większości wszystko smaczne. Czystość w restauracji - brudne stoliki. To co dla mnie niedopuszczalne: poza wczasowiczami z Eurybii, ze stołówki korzystali goście z zewnątrz, z pensjonatu obok. Pory posiłków były jednakowe - i dla gości Eurybii, i dla pozostałych osób. W związku z tym: czekanie za drzwiami stołówki na wolny stolik, bo przecież jedzą osoby spoza Eurybii, brak bułek, parówek, grzanek, naleśników, ryb, mięsa itd. Poza tym przy szwedzkim stole teksty obsługi "Po jednej sztuce mięsa na osobę!" Kpina jakaś. Nie po to wykupuję noclegi z wyżywieniem, aby potem uczestniczyć w takim cyrku. Sport i rozrywka: Duża posesja z zieloną trawką. Dla dzieci mała trampolina z siatką, zjeżdżalnia, jakiś domek i basenik. I po za tym nic. Dla dorosłych nic. Żadnego grilla, leżaków, stolików na świeżym powietrzu, nic. A szkoda, bo miejsce jest. I niby w ofercie jest napisane, że grill i meble ogrodowe są. Brak jakiegoś kącika zabaw dla dzieci wewnątrz obiektu. W razie niepogody tragedia. Pokoje: W miarę duże, wystarczające. Wszystko nowe, niezniszczone. Minus: mały balkon. Nie jestem z grupy z Białegostoku ani też właścicielem:) Byłam w terminie 21-28.07. z rodziną. Pracuję w branży i nie jeden ośrodek widziałam, i w nie jednym byłam. Tak tragicznie jak piszą niektórzy nie jest. Ogólnie wróciłam zadowolona. Ale na pewno powinno być więcej pracowników obsługi, nielimitowane ilości mięsa i wszystkiego dla gości:) - bo to przecież szwedzki stół, inne godziny posiłków dla gości z Eurybii i reszty klientów, dużo lepiej zagospodarowany teren - grill, leżaki, no i jakieś atrakcje - w dzisiejszych czasach budynek świadczący usługi noclegów i żywieniowe i nic poza tym nie zdobędzie sobie wiernych gości. Mam nadzieję, że właściciel weźmie sobie te uwagi do serca.
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Wellness, relaks
- Jacuzzi
- Basen
- Baseny
Wyżywienie
- Możliwość skorzystania z grilla
Charakterystyka miejsca
- Ogród
- Własny parking
- Internet
- WiFi w przestrzeniach wspólnych
- WIFI
Usługi
- Balkon/taras
- Lodówka
- Biurko w pokoju
- Z telewizorem LCD/plazmą
- Czajnik elektryczny
- Ręczniki
- Wieszaki na ubrania
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Łeby
Popularne pensjonaty w okolicy Łeby
Regiony w okolicy Łeby
Kategorie noclegowe w Łebie
Noclegi z udogodnieniami w Łebie
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy