Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi ŁebaPensjonaty ŁebaDom Wypoczynkowy Eurybia Łeba

    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba

    Natychmiastowa rezerwacja
    8.1
    Bardzo dobry
    15 opinii
    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba (1)
    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba (2)
    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba (3)
    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba (4)
    Dom Wypoczynkowy Eurybia Łeba (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Basen

    Jacuzzi

    Grill

    WiFi

    Opis obiektu

    Obiekt Eurybia położony jest w Łebie, w odległości 1 km od morza. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking prywatny oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt oferuje zakwaterowanie w jasnych, eleganckich pokojach z balkonem i telewizorem.

    Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę oraz czajnik elektryczny. Pokoje obejmują też łazienkę z prysznicem. W cenę zakwaterowania wliczono pościel.

    Obiekt Eurybia udostępnia rozległy ogród, w którym korzystać można ze sprzętu do grillowania. Obok posesji zlokalizowane są korty tenisowe.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Tysiąclecia 25, Łeba500 m od centrum

    Opinie gości

    7.5/10
    Cena/jakość
    10/10
    Personel
    10/10
    Czystość
    8.1/10
    Udogodnienia
    7.7/10
    Restauracja
    9.1/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    M
    Monika
    lipiec 2018
    9.0
    Za 7-dniowy pobyt w TAKIEJ kwocie oczekiwaliśmy jednak czegoś więcej tzn. bezproblemowego miejsca parkingowego - z tym był jednak kłopot, gdyż na posesji nie ma wystarczającej ilości miejsc parkingowych w stosunku co do ilości przebywających gości w obiekcie. W związku z czym trzeba było "polować" na miejsce i mieć nadzieję, że auto nie zostanie przyrysane, gdyż było bardzo ciasno stojąc przy samiutkim ogrodzeniu zaraz przy wyjeździe z posesji (dalej za budynkiem sytuacja taka sama, a nawet gorsza). Dlatego za parking Eurybia otrzymuje od nas DUŻY minus. Drugi minus zaś dotyczy pokoju tzn. znajdującego się w nim malutkiego i słabej jakości telewizora, kiepskiej jakości mebli i ogólnie wielkości samego pokoju, który na zdjęciach wyglądał na zdecydowanie większy.
    A teraz plusy: + lokalizacja (dosłownie WSZĘDZIE jest blisko), + przepyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu, które były wliczone w cenę pobytu, + dyskretna obsługa, + odkryty basen (korzystanie również było wliczone w cenę pobytu), + sam obiekt jak i nasz pokoj (z balkonem) elegancko urządzony oraz czysty. Podsumwujac, pobyt w Eurybii uważamy ZA UDANY, ale na pytanie czy przyjechalibyśmy tu drugi raz zgodnie odpowiadamy, że tylko jeśli sytuacja z parkingiem się polepszy.
    E
    Ewa
    sierpień 2012
    4.5
    Wklejam moją opinię ponownie, ponieważ „jakimś cudem” wszystkie negatywne opinie o tym miejscu i obsłudze (w tym moja) zostały wykasowane. Pozostały tylko same pozytywne… Nie wiem, kto maczał w tym palce, czy właściciel, czy administrator portalu, ale przywracam napisany przeze mnie tekst:
    Tu kolejna turystka z biało stockiej „grupy alkoholowej”, jak określił nas właściciel. Przestrzegam przed wizytą w tym miejscu. Klient-turysta jest tutaj traktowany jak zło konieczne, najlepiej żeby płacił i cicho siedział zadowalając się ochłapami na stołówce, kotletami z „bufetu szwedzkiego” przeliczanymi na osobę, lurą zamiast kawy. Mina Pani na stołówce, która zastanawia się czy donieść więcej ziemniaków, czy może jednak jeszcze nie, bo może będzie za dużo, a może nie poproszą – bezcenne. Inni turyści przebywający w tym samym czasie gratulowali nam, że ktoś otwarcie odważył się podjąć temat braków na stołówce. Miejsce, które jest ponoć przyjazne rodzinom, zupełnie nie spełnia warunków, a na dzieci patrzy się tu wrogim wzrokiem, bo hałasują, biegają, śmiecą. A mniemanie o swoim „pseudo-pensjonacie” właściciel ma chyba baaaardzo wysokie, sądząc po uwadze zamieszczonej na stronie internetowej. Opłata za pobyt w tym miejscu jest tutaj pobierana „Z GÓRY”. Czyż to nie zastanawiające? Przed uiszczeniem 100% opłaty turysta nie otrzyma klucza do pokoju, więc poniekąd bierze kota w worku. Jak Ci się nie podoba, możesz wyjechać, ale już zapłaciłeś, więc właściciel już Cię nie potrzebuje, bo kasę zgarnął. Nawet nie musi się starać żeby być miły. Proszę Pana, a właściwie nie wiem, kim Pan jest, bo jak się dzwoni na podany telefon, odbiera jakiś gość w Krakowie (może drugi właściciel), który nie wie, co się dzieje, przez co komunikacja jest utrudniona. Nie takie są standardy obsługi klienta w obecnym czasie, nawet w Polsce. Proszę się zastanowić zamieszczając ordynarne uwagi sugerujące chorobę alkoholową osób/pańskich gości, którzy zapłacili Panu pieniądze, z których Pan zapewne ma na chleb, a których zupełnie nie zna. To świadczy wyłącznie o Panu i pańskiej niskiej kulturze osobistej. Moi poprzednicy wysunęli konkretne zarzuty, a pańską jedyną odpowiedzią na nie było to, że towarzystwo piło alkohol. Jeżeli wieczorne piwo lub drink można tak nazwać. Bo po 22:00 to już przecież cisza nocna i turysta musi sze-pte-m mó-wić. Nie pofatygował się Pan nawet żeby sprostować lub wytłumaczyć konkretne zarzuty! My, po prośbie o kilka kromek chleba, otrzymaliśmy pieczywo z 3-centymetrową niebiesko-zieloną pleśnią na powierzchni, dla dzieci. Zwróciliśmy Pani obsługującej, bo nawet „alkoholik z Białego Stoku” tego nie przełknie”!!!! Moje uwagi: Ordynarny, nieuprzejmy właściciel, nie dba o klientów, brak windy, obsługa naburmuszona (poza jedną panią blondynką), posiłki średnio smaczne, ale MAŁO, napoje fatalne, kawa, herbata – siki, sugeruję zmianę oferty, zamiast „bufet szwedzki” - „posiłki porcjowane”, brak miejsca dla dzieci, pościel tak cienka, że przezroczysta. Plusy: Lokalizacja, pokoje od strony drzew – ciche. Obiekt dobry dla seniorów, mało jedzą, nie hałasują i wcześnie chodzą spać. Przestroga dla potencjalnych turystów: Uważajcie, ponieważ po Waszym pobycie, w Internecie może krążyć fama, że jesteście np. narkomanami, psychicznie chorymi, lub innym menelstwem;
    T
    Tomek
    sierpień 2012
    3.5
    Jestem jednym z tych, których niezbyt pozytywna opinia zniknęła z tej strony i jestem zmuszony ją powtórzyć. Pensjonat Eurybia z plusów posiada niezłe pokoje i łazienki, jest dobrze położony i to jest koniec plusów. Minusy to:
    1. Pseudo "szwedzki stół" Panie przy wydawaniu posiłków informują, że jest po jednej porcji na osobę, braki mięsa, pomidorów, dodatków, trzeba się dopominać, kawa i herbata to lura największa jaką piłem w życiu. 2. Brudne pokoje i stołówka, nikt stolików nie sprząta przy wydawaniu posiłków 3. Trzy Panie od wszystkiego, czyli recepcja, sprzątanie, wydawanie posiłków (może dlatego nikt nie sprząta :-)) 4. Nie zagospodarowany teren - na zewnątrz dla dzieci jakiś domek, basenik, trampolina po za tym nic 5. Nie ma żadnego pokoju zabaw dla dzieci 6. Dorośli nie mają nic dla siebie, nie ma grilla, altany, sali tv itp. 7. Właściciel unika gości, traktuje ich jak zło konieczne, oby nic nie chcieli i siedzieli cicho, nigdy od tego Pana nie usłyszałem zwykłego "Dzień Dobry" 8. Parking i wyjazd z ośrodka jest bardzo wąski, można bardzo łatwo zarysować auto To by było na tyle, apeluję do wszystkich czytających opinie, żeby się przyjrzeli opiniom z maksymalnymi ocenami, kto wystawia opinię o majówce w marcu w kolejnym roku przed następną majówką, kto wozi wózkiem dzieci w wieku 6 i 10 lat i jakoś dziwnie podobne stylistycznie opinie z "mężusiem" !
    E
    Ewcia
    sierpień 2012
    6.5
    WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z EURYBI JESTEM ZADOWOLONA Z WCZASÓW .OBSŁUGA JEST OK WIADOMO ZE NIE ZAWSZE SĄ UŚMIECHNIECI ALE SIĘ NIE DZIWUJCIE PRACUJĄ ONE OD PANEDZIAŁKU DO NIEDZIELI BEZ DNIA WOLNEGO PO 12 GODZI DZIENIE A NAWET DUŻEJ TO NIC DZIWNEGO ŻE NIEMAJĄ OCHOTY SIĘ UŚMIECHAĆ . JEST JEDEN MINUS NIE MA POŻODNEGO PLACU ZABAW DLA DZIECI .
    K
    Kasia
    sierpień 2012
    10
    Właśnie wróciliśmy z cudownych wakacji w Eurybii i chciałam pochwalić ten pensjonat. Mieliśmy piękny pokój ze wszystkim co potrzebne i pięknym balkonem. Wszystko czyste i świeżutkie. Zarówno do plaży jak i do centrum bardzo bliziutko. Spokój i cisza, która nam bardzo odpowiadała. Jedzonko pyszne mężuś a co najważniejsze dzieciaki jadły wszystko bez marudzenia. Wszystkiego pod dostatkiem a jak coś wyszło to pani szybko donosiła do pojemników. Przeczytałam te wcześniejsze komentarze i doszłam do wniosku, że może te osoby były w innym obiekcie lub faktycznie są złośliwe. Jedyny minusik to mało miejsc do parkowania ale przecież nie pobierają za to kasy i jak doczytałam w regulaminie dokładnie o tym informują. Na pewno wrócimy do Eurybii i zachęcimy naszych znajomych.
    F
    Fragola
    sierpień 2012
    7.0
    Ogólnie wróciłam zadowolona, ale są minusy i niedociągnięcia.
    Sam ośrodek z zewnątrz ładny, nowy, nic nie zniszczony. Pokoje bardzo ładne. Goście w różnym wieku, dużo rodzin z dziećmi. Minusy: niezagospodarowany teren, kolejki na stołówce, brakujące jedzenie, brudne stoliki w restauracji, niedokładnie sprzątane pokoje. Odległość od plaży ok 300 m, chwilę przez miasto, potem przez las. Bardzo blisko centrum, w zasadzie sklepy i restauracje już od bramy budynku. Na przeciwko obiektu korty tenisowe. Cicho i spokojnie. 3 dziewczyny od wszystkiego: recepcja, stołówka, sprzątanie. Lekka przesada. Jeśli chodzi o sprzątanie - nie odbywa się codziennie. Można je zlecić raz na pięć dni. W tym czasie należy czekać w pokoju, aż się odbędzie. Po otrzymaniu pokoju czystość pozostawiała trochę do życzenia - wymazane lustro, kurz na meblach, podłoga średnio, łazienka średnio. Czystość na stołówce - brudne stoliki, w budynku ok, teren ośrodka ok. Byłam w opcji HB. Wybór dań raczej ok. Na śniadania: bułki, chleb, masło, parówki/kiełbaski, jajecznica, warzywa, wędliny, serek twarogowy, ser żółty, często naleśniki z serem i dżemem oraz grzanki. Herbata, słaba kawa. Ciastka lub drożdżówki. Co do obiadów: ziemniaki, co drugi dzień frytki, czasem makaron, ryż, kasza - w zależności od dania. Zazwyczaj 2 rodzaje mięsa lub jakieś mięso + potrawka, mięso + spaghetti, ryba + nuggetsy. Do tego 2 rodzaje surówek, sok z wodą i jakiś mały deser - kisiel, brzoskwinia, arbuz, itp. W większości wszystko smaczne. Czystość w restauracji - brudne stoliki. To co dla mnie niedopuszczalne: poza wczasowiczami z Eurybii, ze stołówki korzystali goście z zewnątrz, z pensjonatu obok. Pory posiłków były jednakowe - i dla gości Eurybii, i dla pozostałych osób. W związku z tym: czekanie za drzwiami stołówki na wolny stolik, bo przecież jedzą osoby spoza Eurybii, brak bułek, parówek, grzanek, naleśników, ryb, mięsa itd. Poza tym przy szwedzkim stole teksty obsługi "Po jednej sztuce mięsa na osobę!" Kpina jakaś. Nie po to wykupuję noclegi z wyżywieniem, aby potem uczestniczyć w takim cyrku. Sport i rozrywka: Duża posesja z zieloną trawką. Dla dzieci mała trampolina z siatką, zjeżdżalnia, jakiś domek i basenik. I po za tym nic. Dla dorosłych nic. Żadnego grilla, leżaków, stolików na świeżym powietrzu, nic. A szkoda, bo miejsce jest. I niby w ofercie jest napisane, że grill i meble ogrodowe są. Brak jakiegoś kącika zabaw dla dzieci wewnątrz obiektu. W razie niepogody tragedia. Pokoje: W miarę duże, wystarczające. Wszystko nowe, niezniszczone. Minus: mały balkon. Nie jestem z grupy z Białegostoku ani też właścicielem:) Byłam w terminie 21-28.07. z rodziną. Pracuję w branży i nie jeden ośrodek widziałam, i w nie jednym byłam. Tak tragicznie jak piszą niektórzy nie jest. Ogólnie wróciłam zadowolona. Ale na pewno powinno być więcej pracowników obsługi, nielimitowane ilości mięsa i wszystkiego dla gości:) - bo to przecież szwedzki stół, inne godziny posiłków dla gości z Eurybii i reszty klientów, dużo lepiej zagospodarowany teren - grill, leżaki, no i jakieś atrakcje - w dzisiejszych czasach budynek świadczący usługi noclegów i żywieniowe i nic poza tym nie zdobędzie sobie wiernych gości. Mam nadzieję, że właściciel weźmie sobie te uwagi do serca.
    D
    Darek
    lipiec 2012
    9.5
    Właśnie wróciliśmy z Eurybii do domu. Stanowczo nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat serwowanych posiłków. Jedzenie jest naprawdę smaczne,urozmaicone i bez żadnych ograniczeń ilościowych. Moi chłopcy należą do tych "wybrednych" w kwestii jedzenia a wsuwali, że aż miło było popatrzeć. W tym miejscu pozdrowienia dla pań kucharek i sympatycznej pani z obsługi. Drobne uwagi można mieć np. odnośnie ilości miejsc parkingowych, funkcjonowania internetu, ale jak to się mówi "jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził".
    Gość
    czerwiec 2012
    10
    Byłam na majówce przez 6 dni z rodziną i znajomymi w sumie 3 pokoje. Teraz jedziemy na dłużej do Łeby i oczywiście do EURYBI. Miła obsługa i jedzenie było takie że ledwo oddychaliśmy po każdym posiłku. Polecam dla rodzin z dziećmi.
    K
    Krysia
    kwiecień 2012
    10
    Już nie mogę doczekać się majówki. W Eurybii byłam z dzieciakami i mężusiem w zeszłym roku na wakacjach. Super obiekt w bardzo dobrym miejscu. Pokoje i obsługa bardzo fajne. Już zaczynam się pakować bo to całe 7 dni.
    K
    Karolina
    kwiecień 2012
    10
    W Eurybii byliśmy w kilka osób na 3 dniowej imprezie sylwestrowej. Obiekt w reklamie imprezy przeznaczony był dla klientów VIP i w pełni na to zasługuje. Ładne pokoje i wnętrza. Bardzo dobre położenie. Teraz wybieramy się na majówkę, i ta na aż 5 dni.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingBasenJacuzziGrillWiFi

    Wellness, relaks

    • Jacuzzi
    • Basen
    • Baseny

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Charakterystyka miejsca

    • Ogród
    • Własny parking
    • Internet
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • WIFI

    Usługi

    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • Biurko w pokoju
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Czajnik elektryczny
    • Ręczniki
    • Wieszaki na ubrania

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 15:30 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 10:30
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Łeby

    Noclegi ŁebaNoclegi KopalinoNoclegi BiałogóraNoclegi LubiatowoNoclegi Smołdziński LasNoclegi ŻarnowskaNoclegi SasinoNoclegi NowęcinNoclegi ChoczewoNoclegi SmołdzinoNoclegi SłajszewoNoclegi PerlinoNoclegi WierzchucinoNoclegi Czarny MłynNoclegi LęborkNoclegi SarbskNoclegi Osieki LęborskieNoclegi CiekocinkoNoclegi Brzyno

    Regiony w okolicy Łeby

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.