Sny na Pogodne Dni - premierowy koncert Beaty Bartelik w Sopocie

 • Miejscowość:

  Sopot
 • Miejsce imprezy:

  Sofitel Grand Sopot
 • Data imprezy:

  16 listopada 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 49 zł
 • Kup bilet

"Trudno zliczyć koncerty, które mam za sobą. Każdy był ważny i wyjątkowy. Ale chyba żaden nie był tak ważny i tak wyjątkowy jak ten, który mam przed sobą".

Koncert, który uwieczni kilka lat pracy nad autorskim repertuarem, pracy w domowym zaciszu przy moim ukochanym starutkim pianinie, wreszcie pracy w studiu ze wspaniałymi muzykami. Pracy, której efektem jest płyta "Sny na pogodne dni" wydana przed miesiącem. Piosenki z płyty i nie tylko z radością i dumą przedstawię wam podczas koncertu promocyjnego w gościnnych progach Hotelu Sofitel w Sopocie. Towarzyszyć mi będą najlepsi muzycy oraz zespół 5/6 jako support i chórki. Serdecznie zapraszamy i obiecujemy dobrą zabawę !" - Beata Bartelik

Serdecznie zapraszamy na koncert premierowy płyty "Sny na Pogodne Dni" Beaty Bartelik. Na koncercie usłyszą Państwo m.in. utwór "Sen na Pogodne Dni" w nowej aranżacji. Jest to wielki przebój z 1986 roku. Po 33 latach Beata Bartelik wydała swoją autorską płytę, którą będzie promowała na trasie koncertowej w 2020 roku. 16 listopada o godzinie 19:00 utwory z długo wyczekiwanej płyty zabrzmią po raz pierwszy na żywo. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w przepięknej sali balowej Hotelu Sofitel Grand Sopot. Występ Beaty Bartelik poprzedzi krótki support act zespołu 5/6, który dołączy do Artystki podczas koncertu.

BEATA BARTELIK o płycie Sny na Pogodne Dni:
"Kiedy 33 lata temu nagrywałam w Studiu Radiowej Trójki piosenkę 'Sen na pogodne dni' nie wiedziałam, nie marzyłam nawet, że zwiążę z nią całe swoje życie a kolejne pokolenia Polaków będą ją słuchać, wzruszać się przy niej lub wyznawać sobie miłość. A życie...cóż - śniłam je a każdy sen to piosenka, każda radość - to piosenka, każdy smutek - jeszcze więcej piosenek. A każda piosenka to niby sen, a życie. A może życie - to sny? Sny na pogodne dni? Nawet jeśli czasem niepogodne?"

ZESPÓŁ BB
Beata Bartelik - wokal
Mariusz Smoliński - piano
Krzysztof Ciesielski - kontrabas
Marek Piowczyk - gitara
Grzegorz Kusio - hammond
Jędrzej Jakubowski - perkusja

Chórki (5/6): Małgorzata Oleszczuk, Irka Zapolska, Paweł Orłowski, Wiktor Gabor

O 5/6 (pięć szóstych) to grupa wokalistów z różnych zakątków Polski ściśle związana ze sceną Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Wykorzystując technikę śpiewu a'capella wykonują utwory z takich gatunków muzycznych jak pop, jazz, funk. Powstały miks brzmieniowy jest konsekwencją połączenia sześciu różnych charakterów oraz stylistyk muzycznych w jakich obracają się na co dzień.

Zespół 5/6 wystąpi w składzie:
Małgorzata Oleszczuk, Irka Zapolska, Paweł Orłowski, Wiktor Gabor
_____________________
PARTNERZY KONCERTU
SOFITEL GRAND SOPOT, MUSIC LANDSCAPES MANAGEMENT

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Sopocie

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Sopocie

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Klub Sfinks 700
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Filharmonia Kameralna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
M15 Restaurant Bar & Sauny
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
M15 Restaurant Bar & Sauny

Zobacz również