Spektakl "Ale Musicale"w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach

Broadway jeszcze nigdy nie był tak blisko! ALE MUSICALE! to unikalne widowisko musicalowe przygotowane przez Teatr Muzyczny ROMA -- najbardziej znany i najwyżej oceniany teatr musicalowy w Polsce.

Podczas widowiska zobaczą Państwo fragmenty najsłynniejszych światowych przebojów musicalowych. Zapraszamy 20 czerwca do najpiekniszego amfiteatru w Polsce. Ale Musicale Amfiteatr Kadzialnia bilety już w sprzedaży.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa najsłynniejsze arie, romantyczne duety, oraz porywające sceny zbiorowe, wszystko w starannie przygotowanej scenografii oraz wyjątkowych kostiumach. Nie zabraknie tego, co w musicalu bardzo istotne: piór, tańca, stepu i wyjątkowych akrobacji.

 

40-osobowy zespół artystyczny Teatru Muzycznego ROMA zaprezentuje Państwu utwory z takich Broadway'owskich hitów jak "Upiór w Operze", "Koty", "Miss Saigon", "Grease", "Les Miserables", "Deszczowa Piosenka", "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Taniec Wampirów", "Notre Dame de Paris", "Nine", "Producenci", "Król Lew", "Chicago" czy "Mamma Mia".

 

W tym wielki zbiorze hitów nie zabraknie również najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA -- musicalu "Piloci". Podczas tej wyjątkowej wycieczki do musicalowego świata nie zabraknie także niespodzianek, które od lat oczarowują liczną publiczność Teatru ROMA.

 

Bilety już od 95 zł.

 

Noclegi w Kielcach: https://www.nocowanie.pl/noclegi/kielce/

Miejsce

Amfiteatr Kadzielnia
Sale Widowiskowe

Amfiteatr Kadzielnia

ul. Al. Legionów, Kielce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kielcach

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
MASKA Incognito Club

Zobacz również