Spektakl "Kochajmy się" w Centrum Biznesu w Kielcach

 • Miejscowość:

  Kielce
 • Miejsce imprezy:

  Centrum Biznesu
 • Data imprezy:

  17 listopada 2019
  godz: 16:00
 • Koszt:

  od 30 zł
 • Kup bilet

"#KochajmySię!", to kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu. Sentymentalna, ale również niebywale emocjonalna i żywiołowa podróż muzyczna bazująca na wspaniałych tekstach mistrzów polskiej piosenki w oryginalnych aranżacjach.

Sięgniemy do największych szlagierów lat 20. I 30. XX wieku, ale także Kabaretu Starszych Panów oraz twórczości m.in. Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Przepiękne słowa, anegdoty oraz porywające nuty przepełnione poetyckim językiem oraz wyrafinowanym dowcipem, których wspólnym mianownikiem jest tematyka miłości i namiętności, gdzie piosenka w zabawny sposób komentuje relacje między kobietą a mężczyzną. Chcemy tym spektaklem przypomnieć widzom najpiękniejsze polskie piosenki i ballady, gdzie szlachetność oraz kultura słowa, niosą ze sobą ładunek pozytywnych emocji, których tak bardzo nam potrzeba w tych zabieganych czasach wszechobecnej agresji, wulgarności i nienawiści. Melodyjną piosenką oraz literackim słowem pragniemy przypomnieć, że miłość napełnia ludzkie serca i umysły pozytywną wibracją. Po prostu... Kochajmy się! 

W spektaklu usłyszymy m.in. takie piosenki jak: Odrobinę szczęścia w miłości, Bo we mnie jest seks, Wariatka tańczy, Baby i wiele innych. 

SCENARIUSZ I REŻYSERIA - MIROSŁAW BIELIŃSKI
OPRACOWANIE MUZYCZNE I PRZYGOTOWANIE WOKALNE - WOJCIECH LISOWICZ
SCENOGRAFIA - IWONA JAMKA
KOSTIUMY - ADRIAN PACHOLEC
RUCH SCENICZNY - KAZIMIERZ KNOL
KONSULTACJE WOKALNE - ANDRZEJ WOLSKI

OBSADA (m.in.): Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Anna Iwasiuta-Dudek, Ewa Pająk, Magda Szczepanek, Mirosław Bieliński, Marcin Brykczyński, Wojciech Niemczyk
AKOMPANIAMENT - Wojciech Lisowicz

Do współpracy nad tym tytułem zaprosiliśmy artystów, którzy oprócz warsztatu aktorskiego posiadają zdolności wokalne. Obsada tego spektaklu będzie wymienna w zależności od dyspozycyjności artystów i terminu spektaklu. Nie chcemy też zamknąć pracy nad tym spektaklem w dniu premiery. Pragniemy stworzyć widowisko, które będzie wiecznie "żywe" i które będzie różniło się od poprzednich spektakli. Dlatego proponujemy zmienną obsadę oraz bogaty repertuar.

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Kielcach

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kielcach

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
MASKA Incognito Club
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
MASKA Incognito Club
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska

Zobacz również