Spektakl „Miłość do potęgi trzeciej” w Tomaszowskim Domu Kultury w Tomaszowie Lubelskim

Spektakl „Miłość do potęgi trzeciej” w TDK w Tomaszowie Lubelskim
 • Miejscowość:

  Tomaszów Lubelski
 • Miejsce imprezy:

  Tomaszowski Dom Kultury
 • Data imprezy:

  29 września 2019
  godz: 18:00
 • Koszt:

  75 zł
 • Kup bilet

Produkcja oraz Organizator Impulsive Art zaprasza na najnowszą produkcję twórców hitu teatralnego ostatnich lat - komedii dla dorosłych "Dwie połówki pomarańczy"!

Miłość do potęgi trzeciej czyli spektakl muzyczno-kabaretowy dla każdego w reżyserii Jarosława Boberka. Krótkie formy Stefanii Grodzieńskiej przeplatane wykonywanymi na żywo piosenkami z repertuaru Kabaretu Starszych Panów oraz piosenkami współczesnymi. Niezwykła uczta kulturalna, która zadowoli każdego. Co może się wydarzyć, kiedy spotkają się była Żona, obecna Żona i Mąż? Miłość do potęgi trzeciej :)

 

Na scenie trwa wieczorne show - Dwie One i On, opowiające o związkach. Ale niestety druga Ona i On przybywają spóźnieni, w dodatku ukrywają tożsamość głównego bohatera. W końcu jak zareaguje była żona na wieść o tym, że jej były mąż jest aktualnie mężem jej koleżanki ze sceny? W wyniku licznych, komicznych sytuacji i zbiegów okoliczności na scenie i w garderobach, wychodzi na jaw, kto jest kim - a wtedy zabawa dopiero się zaczyna! Czego o Mężu dowie się od byłej Żony obecna Żona? Co znowu nabroił Maż? Czy uczucie między byłymi małżonkami nie da za wygraną? Jak by nie było, miłość niejedno ma imię - zazwyczaj ma ich bowiem co najmniej trzy ;) Jeżeli kochać, to nie indywidualnie!

 

OBSADA (wymiennie):

mąż: Jarosław Boberek

była żona: Viola Arlak / Monika Mariotti

obecna żona: Anna Smołowik / Elżbieta Romanowska

 

Zobacz inne wydarzenia w Tomaszowie Lubelskim

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Tomaszowie Lubelskim

Miejscowość:
Tomaszów Lubelski
Miejsce imprezy:
Tomaszowski Dom Kultury
Miejscowość:
Tomaszów Lubelski
Miejsce imprezy:
Tomaszowski Dom Kultury

Zobacz również