Spektakl muzyczno-iluzjonistyczny w Ustroniu

22 lutego 2019 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury ''Prażakówka'' w Ustroniu wystąpi duet muzyczno-iluzjonistyczny "Transition" prezentujący iluzję artystyczną w połączeniu z muzyką wykonywaną na żywo.

Transition to prawdopodobnie pierwszy taki duet na świecie. Wyjątkowa kombinacja świata magii i muzyki. Doskonale dobrana muzyka, odpowiednia gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w tajemniczy inny wymiar dostarczanej rozrywki.

 

Adrian Mitoraj, iluzjonista i perkusista oraz Paul Stepien, multiinstrumentalista grający na flecie, EWI i fortepianie. Artyści łącząc swoje umiejętności czarują publiczność spektakularnymi iluzjami i muzyką. Paul Stepien, multiinstrumentalista, który wykonuje znane przeboje muzyki światowej, muzykę filmową, własne kompozycję oraz muzykę elektroniczną.

 

ATRAKCJE MUZYCZNE:Muzyk prezentuje swoje umiejętności gry na takich instrumentach jak: flet poprzeczny, flet piccolo, flet altowy, flet prosty, Ewi, fortepian. Ponad to artysta stosuję beatbox, który łączy z równoczesną grą na flecie. Bardzo efektowna technika zwana flutebox. Dzięki zastosowaniu looper'a Paul tworzy utwór w czasie rzeczywistym w pojedynkę, gdzie normalnie jest do tego potrzebny kilkuosobowy zespół. To prawdziwa magia. Adrian Mitoraj, iluzjonista, który wprowadza publiczność w świat iluzji. Widowisko wzbogacone o duże iluzje wykonywane z piękną asystentką. Podczas pokazu osoby z publiczności zostają wplatane w różne humorystyczne zdarzenia sceniczne.

 

ATRAKCJE ILUZJONISTYCZNE:W czasie przedstawienia można zobaczyć błyskawiczną zamianę sukienek asystentki, przenikanie przez ciało asystentki dziesięć stalowych obręczy, liczne lewitacje, taniec jedwabnej chustki do znanych przebojów Michaela Jacksona, przenikanie ręki przez dużą szybę oraz wiele innych niepowtarzalnych iluzji. Show w wykonaniu tej grupy to bezkonkurencyjna ''petarda'' na rynku artystycznym nie tylko w Europie, ale i na świecie.

 

Czas Trwania: 105 minut

Show zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci od lat 7.

Bilety już od 35 zł.

 

Źródło: Informacje prasowe.

Zobacz więcej wydarzeń w Ustroniu

Miejsce

Miejski Dom Kultury Prażakówka
Ośrodki kultury

Miejski Dom Kultury Prażakówka

ul. Ignacego Daszyńskiego, Ustroń

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Ustroniu

Miejscowość:
Ustroń
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Ustroń
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Cieszyn
(ok. 14km od Ustronia)
Miejsce imprezy:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Miejscowość:
Cieszyn
(ok. 14km od Ustronia)
Miejsce imprezy:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie

Zobacz również