Stand-up Bartosza Zalewskiego w Klubokawiarni Stare Kino w Milanówku

Stand-up Bartosza Zalewskiego w Klubokawiarni Stare Kino w Milanówku
 • Miejscowość:

  Milanówek
 • Miejsce imprezy:

  Klubokawiarnia Stare Kino
 • Data imprezy:

  23 sierpnia 2020
  godz: 20:00
 • Koszt:

  od 30 zł
 • Kup bilet

Bartosz Zalewski - Stand-Up + Cezary Ponttefski i Bartek Walos.

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa".

Bartek WALOS - członek Stand-up Polska, niestrudzony nurek w głębokiej części basenu popkultury i absolutnie sympatyczny człowiek. Prezentuje bardzo intensywne rozkminy na tematy codzienne, podane z niepowtarzalną elegancją. W Internecie i na kasetach VHS obejrzycie jego program "Dzienniki pizzowe", teraz zaprasza na nową odsłonę swojej komedii.

Cezary PONTTEFSKI - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka, mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.

Podczas imprezy obowiązują obostrzenia związane z pandemią COVID-19, prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu i zasłanianie twarzy.

Impreza dla osób dorosłych. Zakaz nagrywania.

Uwaga: osoby nieprzestrzegające podstawowych zasad kultury osobistej mogą zostać wyproszone.


KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia Milanówek

Miejscowość:
Milanówek
Miejsce imprezy:
Klubokawiarnia Stare Kino
Miejscowość:
Otrębusy
(ok. 6km od Milanówek)
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
Miejscowość:
Żyrardów
(ok. 18km od Milanówek)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury

Zobacz również