Stand-up Damian Kubik & Cezary Sadowski w Iławskim Centrum Kultury w Iławie

Stand-up Damian Kubik & Cezary Sadowski w ICK w Iławie

Stand-up w Iławie!

Damian Kubik: komik, z twarzy nienachalny Jacek Łągwa, wzrok porucznika Columbo, urodzony w Sosnowcu. Ogólnie szału niema. Znany bardziej jako Antoni Gorgoń Grucha, ale to nie Antoni tym razem wystąpi a Damian w całej stand-up'owej okazałości! Jak sam o sobie mówi: "niema o czym mówić".

Cezary Sadowski:  Rok 88 to nie tylko koniec zagłuszania Radia Wolna Europa czy premiera filmu "Pan samochodzik i praskie tajemnice", to przede wszystkim narodziny dziecka o pięknej… duszy, na co trochę trzeba było poczekać, ale rodzice głęboko w to wierzyć chcieli od pierwszego zobaczenia. Cezary Sadowski jest człowiekiem wielu profesji, tak chciał być dziennikarzem, że zaraz po studiach odłożył swoje pióro bardzo głęboko i zajął się profesją wysoce ambitną - co prawda myślał, że od samego przebywania w gronie ludzi kultury, też się stanie kulturalny - no ale niestety, zajął się stand upem. Jego program to zapis obserwacji tego co dzieje się wokół, przyprawione kąśliwym komentarzem.


KupBilecik.pl

Miejsce

Iławskie Centrum Kultury
Ośrodki kultury

Iławskie Centrum Kultury

ul. Niepodległości , Iława

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Iławie

Zobacz również