Stand-up Mocnych w Gębie: Grzegorz Dolniak w Poznaniu

Najstarsza scena stand-upowa w Poznaniu. Kultowy cykl, którego nie wolno przegapić. Najlepsi komicy na deskach klubu Pod Minogą.

"Flashback" to kolejny stand-up w wykonaniu komika, znanego m.in. jako twórcy Festiwalu Komedii "Szpak". Tym razem Grzegorz rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku. Ppowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić, ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych.  Sprawdzi też dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

 

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii Szpak i założycielem warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także w programach rozrywkowych na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

 

Wieczór poprowadzi gospodarz sceny Krzysztof Jahns.

 

Podczas występu obowiązuję bezwzględny zakaz transmisji i nagrywania występu. Osoby zachowujące się w sposób niestosowny zostaną wyproszone z występu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób 18+.

 

Bilety już od 20 zł.

 

Zobacz inne wydarzenia w Poznaniu

Miejsce

Klub Pod Minogą
Kluby, dyskoteki

Klub Pod Minogą

ul. Nowowiejskiego, Poznań

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Poznaniu

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Kino Apollo
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Kino Apollo

Zobacz również