Stand-up Roberta Korólczyka w Białymstoku: One Man Show

 • Miejscowość:

  Białystok
 • Miejsce imprezy:

  Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
 • Data imprezy:

  3 luty 2019
  godz: 17:00
 • Koszt:

  75 zł
 • Kup bilet

Szykujemy kolejną kabaretową niespodziankę dla Białostoczan! Po nowym roku zawita do naszego miasta najpopularniejszy artysta kabaretowy ostatnich lat - Robert Korólczyk.

Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako "Góral", "Górnik Andrzej" i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować niemal każdego . Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po głosie. Spotkamy go już 3 lutego 2019 z najnowszym,premierowym  programem One Man Show w Auli WSFiZ przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku. Tego nie zobaczysz w telewizji!!! Nie masz pomysłu na elegancki prezent pod choinkę czy inną okazję? Zamów bilety na to niesamowite show!!!

 

Zobacz inne wydarzenia w Białymstoku

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Białymstoku

Zobacz również