Stand-up w Nowym Sączu: Tomek Machnicki, Łukasz Wolski i Krzysztof Kasparek

Stand-up w Nowym Sączu: Tomek Machnicki, Łukasz Wolski i Krzysztof Kasparek
 • Miejscowość:

  Nowy Sącz
 • Miejsce imprezy:

  Fabryka Klub Muzyczny
 • Data imprezy:

  13 lutego 2020
  godz: 20:00
 • Koszt:

  od 20 zł
 • Kup bilet

Trójka niezawodnych Komików i trzy miasta. W składzie: Tomek Machnicki, Łukasz Wolski Stand-up i Krzysztof Kasparek udowodnią, że stand-up jest dla każdego. Nowy Sącz, zapraszamy!

Poznajcie bliżej Chłopaków!

Tomek Machnicki pochodzi z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony, bo konkurs, który wygrał, jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy, kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć, gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

Krzysztof Kasparek to reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Łukasz Wolski Stand-up Stand-up to nieprzeciętnie inteligentny skończony idiota. Posiada wiele twarzy i tylko jedną nerkę. Jedyna osoba, której bezdomni zrobili wjazd na chatę, żeby oddać resztę za wino i paragon. Postać wzbudzająca skrajne emocje. Dla jednych najlepszy komik z Jastrzębia, dla innych najgorszy. Pewne w tym wszystkim jest tylko to, że jak na razie jedyny. Członek krakowskiej ekipy Comedy Lab, który ma już za sobą m.in. występ tegorocznym Polskim Festiwalu Stand-upu w Warszawie.

Informacje:
Start: 20:00
Data: 13/02/2020
Bilety: 20

Wskazówki/nakazy/zakazy:
Wejście 18+
Możliwość uczestnictwa od 16 roku życia z pisemnym pozwoleniem opiekuna/rodzica
Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym

 

KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Nowym Sączu

Miejscowość:
Nowy Sącz
Miejsce imprezy:
Klub Fabryka

Zobacz również