Suwałki - Stand-up: Michał Kutek, Maciej Brudzewski, Mieszko Minkiewicz

 • Miejscowość:

  Suwałki
 • Miejsce imprezy:

  Piwiarnia Warki
 • Data imprezy:

  26 września 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 25 zł
 • Kup bilet

Po przerwie wakacyjnej powracają cykliczne spotkania z dobrym stand-upem. Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Zaczynamy z grubej rury, odwiedzi nas trójka bardzo mocnych i różnorodnych komików wraz ze swoimi najnowszymi programami:

Michał Kutek prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą "100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw". Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Maciej Brudzewski to stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Na scenie wywraca rzeczywistość do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji "Antrakt Stand-Up Festiwal", pierwsze miejsce w konkursie "Stand-Up War", występ w programie TVP "Tylko dla dorosłych" oraz w programie Comedy Central "Comedy Club". Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata.

Mieszko Minkiewicz
, świeżo upieczony zwycięzca Polskiej Ligi Roast Battle. Reprezentant zarówno Białegostoku jak i świetnego poczucia humoru i niezależnych poglądów. Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości polskich festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Zapraszamy!

KupBilecik.pl

 

Zobacz inne wydarzenia w Suwałkach

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Suwałkach

Miejscowość:
Suwałki
Miejsce imprezy:
Aula PWSZ
Miejscowość:
Suwałki
Miejsce imprezy:
Suwalski Ośrodek Kultury

Zobacz również