Aktualności kabarety sopot

Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni  PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
„Tego jeszcze nie grali” - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
„Tego jeszcze nie grali” - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju , twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. "Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres.
Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka.
23 lipca W Sopocie a dokładnie w Tarasach przy Aquaparku, wystąpi kabaret Paranienormalni. Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy Baltic Tour 2016.