Aktualności koncerty Gdańsk

Zapraszamy w podróż do świata poezji Haliny Poświatowskiej.
W dobie wszechogarniającego popu z jednej strony lub ostrych dźwięków muzyki rockowej z drugiej  Pan Górski i SPółka zaprasza na chwilę wytchnienia i refleksyjnej podróży po świecie poezji i liryki w towarzystwie przyjemnych, czystych akustycznych dźwięków.
The Rhythm and Booze to muzyczny duet z Wielkiej Brytanii. Ich koncerty to energiczne brzmienie, spontaniczność i żywy kontakt z publicznością.
Zapraszamy na koncert karnawałowy z najpiękniejszymi walcami, polkami i marszami J. Straussa, G. Bizeta, D. Szostakowicza, A. Chaczaturiana i W. Kilara.
Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku - Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie. Ich twórczość wpisała się na zawsze w historię i tradycję piosenki.
Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, ponadczasowe evergreeny o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wyjątkowego wokalisty Matta Duska - to kwintesencja koncertu "Christmas Songs, Aga Zaryan oraz Matt Dusk". Dodatkową atrakcję będzie akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszymy między innymi radosne "Santa Claus Is Coming To Town" i "Jingle Bells", refleksyjne "Someday at Christmas" i nastrojowe "The Christmas Song". Repertuar koncertu to utwory z płyt "What Xmas Means To Me" Agi Zaryan oraz albumu "Old School Yule!" Matta Duska.
Najpierw był  Mirek Hrynkiewicz i jego ballady - osobny, wyjątkowy świat, gdzieś między Wschodem a Zachodem, między codziennością a snem…
W programie " Uciecha z Wojciecha, czyli Młynarski na głos i sześć strun " zabrzmią piosenki z różnych szuflad - z repertuaru autora, pisane dla innych polskich wykonawców i wiele znakomitych przekładów piosenki francuskiej i rosyjskiej. Będzie lirycznie i satyrycznie. Zapraszamy!  
Zapraszamy na China Symphony Orchestra  波兰华⼈交响乐团 tour in Poland 2019/2020. Już jesienią 2019 r. pierwsza taka trasa koncertowa w Polsce! Chińska Orkiestra Symfoniczna bilety już w sprzedaży.  
SŁOWIAŃSKA DUSZA to zespół międzynarodowy, w którym rozbrzmiewa akordeon, skrzypce, kontrabas, fortepian i perkusja. Członkowie zespołu pochodzą z Polski, Ukrainy i Białorusi. Łączą ich wspólne korzenie oraz miłość do tradycji, a ich muzyka ocala słowiańskie bogactwo kulturowe.
NETTA - zwyciężczyni Eurowizji 2018, autorka m.i. takich hitów jak: Toy, Bassa  Sababa, Nana Banana ZAGRA 3 KONCERTY W POLSCE! Czarująca, naturalnie charyzmatyczna z ogromnymi możliwościami wokalnymi,  pełna energii, łamiąca kanony i kipiąca pewnością siebie Izraelska piosenkarka i Looperka - NETTA szturmem wtargnęła na światową scenę muzyczną wygrywając konkurs Eurowizji w 2018r.
"Cohen i Kobiety" wracają na scenę! "Cohen i Kobiety" - trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, wraca na afisz. Na scenach Katowic, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Gdyni, Poznania i Łodzi komplet publiczności oklaskiwał, cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki.
Sylwester nad Morzem Czarnym?... A może raczej Odessa w Polsce? Noworoczny koncert pieniący się muzyką Verdiego jak szampan, rozwalcowany obowiązkowo utworami Straussa, mieniący się jak karnawałowa maskarada melodiami cygańskimi, czeskimi, hiszpańskimi, węgierskimi i włoskimi, błyszczący niczym mały szczęścia łut, rozśpiewany jak musical i roztańczony jak balet...
Woytek Mrozek - dyrygent / producent Melanie Goerlitz - sopran ( USA - Nowy Jork ) Agata Sava - mezzosoprano Bogusław Morka - tenor 4 Tenors LeonVoci Johann Kruk - skrzypce solo Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO
Trasa Wodecki Twist: Chwytaj Dzień to szereg koncertów, poświęconych pamięci Zbigniewa Wodeckiego.
Trasa Wodecki Twist: Chwytaj Dzień to szereg koncertów, poświęconych pamięci Zbigniewa Wodeckiego.
Daria Zawiałow to zjawiskowa artystka, o mocnym głosie i równie silnej osobowości. Przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną, a jej piosenki podbijają polskie listy przebojów.
Grudzień to miesiąc przepełniony magią świąt Bożego Narodzenia i wielkich świątecznych  przygotowań. W tym magicznym czasie warto spędzić czas w gronie najbliższych i wybrać się wspólnie na wyjątkowy koncert lub podarować bliskim  w prezencie bilet na muzyczny wieczór.
NARODOWY TEATR OPERY I BALETU Z ODESSY "GDYBYM BYŁ BOGACZEM"
Agata Karczewska to warszawska singer-songwriterka tworząca muzykę z pogranicza amerykańskiego folku i country.