Aktualności najlepsze plaże nad bałtykiem

Nadbałtyckie kurorty już od początku wakacji goszczą wczasowiczów spragnionych wypoczynku na złocistym piasku i kąpieli w ciepłej wodzie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać, poznaj największe letnie hity polskiego wybrzeża – tam znajdziesz najlepsze plaże!
Należysz do grupy osób, która lubi czuć wolność i prawdziwą bliskość z naturą? Masz ochotę po prostu wyrzucić ubrania i opalać się nago? Dzisiaj dowiesz się, gdzie w Polsce znajdziesz plaże przeznaczone dla nudystów.
Pierwsze dni lata przyniosły nam piękną, słoneczną pogodę. Wykorzystały to osoby, które podczas swojego pobytu w Mrzeżynie, zainaugurowały sezon plażowy. Nad morzem pojawiły się już pierwsze parawany i leżaki, a ci najbardziej odważni sprawdzili temperaturę fal Bałtyku.
Zbliża się lato i czas wakacyjnych wyjazdów nad Bałtyk. Planując wypoczynek nad morzem, warto zwrócić uwagę, czy kąpielisko w kurorcie spełnia najwyższe standardy. Podpowiadamy, jakie polskie plaże można wziąć pod uwagę, szukając miejsca na urlop.
Kołobrzeg jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów podczas wakacji. Niestety, tego roku jedna z największych kołobrzeskich atrakcji turystycznych, będzie niedostępna dla wypoczywających tu osób. Z powodu remontu molo w Kołobrzegu zostało zamknięte także na czas wakacji.