Aktualności pogoda marzec 2019

Koniec marca to początek wiosny, która z każdym kolejnym dniem zacznie się coraz bardziej rozkręcać. Dni coraz cieplejsze, wszystko budzi się do życia, a i pogoda coraz lepsza. Jak zapowiada się pogoda na pierwsze dni wiosny? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na koniec marca 2019.
Wiosna, czy to Ty? W większej części naszego kraju zagościło słońce i temperatury w okolicach 10 stopni Celsjusza. Prognozy długoterminowe się optymistyczne i wiele wskazuje na to, że powoli możemy już żegnać zimę. A jak zapowiada się początek marca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Marzec to wyjątkowo nieprzewidywalna pora roku. Powiedzenie „W marcu, jak w garncu” ma tu swoje uzasadnienie, bo ostatnie lata nieraz pokazywały, że ten miesiąc potrafi obfitować w prawdziwie letnie temperatury. Potrafi również pokazać się z nieco innej, mniej lubianej przez ludzi strony. A jak będzie tym razem? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień marca 2019.
Mówi się, że marzec potrafi być nieprzewidywalny. Dużo w tym racji. Ostatnie lata pokazały, że można spodziewać się intensywnych opadów śniegu, jak to miało miejsce chociażby przed rokiem, jak też i pięknej, słonecznej pogody. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień marca 2019 roku.