Aktualności pogoda na marzec 2019

Luty zaskoczył pozytywnym ciepłem, które ogarnęło całą Polskę. Na niebie zaczynają pojawiać się klucze żurawi, można również dostrzec przebiśniegi i pierwsze zwiastuny wiosny. Wiosna powoli wkracza do Polski i niesie ze sobą same dobre wieści. Pogoda nad morzem w marcu 2019 to dużo chwil ze słońcem i małe ilości opadów deszczu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla regionów nadmorskich na marzec 2019.
Po typowo śnieżnej i mroźnej aurze, jaka panowała w styczniu, luty przywitał nas wszystkim odwilżą i temperaturami dochodzącymi miejscami nawet do 12 stopni Celsjusza. Czy to już zapowiedź nadchodzącej wiosny? Do tej kalendarzowej pory roku pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, ale już można zauważyć zmiany na lepsze. A jak zapowiada się pierwsza połowa marca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na pierwszą połowę marca 2019 roku.
Zima odejdzie na dobre? Na to wygląda! 4 tydzień marca 2019 to już przecież wiosna, a co za tym idzie – poprawa pogody gwarantowana. Będzie cieplej, dni coraz dłuższe, a i na niebie więcej słońca. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień marca 2019 roku.
„W marcu jak w garncu” - to słynne polskie powiedzenie jest używane niemalże zawsze, gdy wspomina się o marcu. Marzec stanowi przejściowy miesiąc pomiędzy końcem zimy, a początkiem wiosny. Bardzo często potrafi zaskoczyć pozytywnym ciepłem, jak też intensywnymi opadami śniegu. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2019 roku.