Aktualności pogoda na październik 2019

Mazury to region, o którego wyjątkowości nie trzeba długo mówić. Wspaniałe jeziora i krajobrazy – a wszystko to w złoto-czerwonej szacie i towarzystwie promieni słonecznych. Czy może być piękniej? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla Mazur na miesiąc październik.
Koniec października to wyraźnie odczuwalna zmiana temperatury, więcej opadów deszczu i przejście z czasu letniego na zimowy. Mamy jednak nadzieję, że w tym roku, koniec tego miesiąca okaże się sprzyjający. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec października 2019.
Kasztany, grzybobranie, wędkowanie, kolorowe liście – skojarzeń związanych z jesienią jest mnóstwo, ale podkreślić trzeba, że jest to wyjątkowa pora roku. Przy sprzyjającej aurze możliwości wyjazdów i spędzania czasu jest bardzo wiele, np. w 4 tygodniu października, który zapowiada się w przeważającej części ze słońcem i sprzyjającymi temperaturami. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Nadeszła jesień. Dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze, a i słońca też tak jakby mniej. Wiele osób zastanawia się, jak przetrwać jesień. Sposobów jest mnóstwo, ale na pewno jednym ze sprawdzonych będzie podróżowanie w wyjątkowe miejsca. Jak zapowiada się pogoda na pierwszy tydzień października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Z jesienią w ostatnich latach bywa różnie. Potrafi zaskoczyć przyjemnym ciepłem, jak i chłodem, a miejscami nawet opadami śniegu. Podobnie jest z samopoczuciem – jednych przygnębia, a drugim dodaje energii. Jak będzie w drugiej połowie października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody
Wraz z początkiem października, jesień zaczyna rozkręcać się na dobre. W parkach i na alejkach spacerowych można spotkać piękne żółto-czerwone liście, a dla dzieci prawdziwą frajdą jest bez wątpienia zbieranie kasztanów. Czy w pierwszej połowie października możemy spodziewać się pięknej, złotej jesieni? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na pierwszą połowę października 2019.
O październiku można mówić wiele. Zazwyczaj kojarzy się on z chłodem i deszczową pogodą, jednak ostatni rok pokazał, że potrafi zaskoczyć ciepłem i słoneczną aurą. A jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2019.