Aktualności spektakle teatralne rzeszów

„Między łóżkami” , to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.
O Co Biega? Teatr Capitol - Premiera w Rzeszowie!
Występują: CEZARY ŻAK, KATARZYNA ŻAK, HANNA ŚLESZYŃSKA, MICHAŁ PIELA.
Spektakl w reżyserii H. Adamka „Śmiech Wzbroniony”.
"Historie łóżkowe" , to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka.
"Historie łóżkowe" , to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka
"Historie łóżkowe" , to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczk.
Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna.
"Tresowany mężczyzna" Johna von Duffela, to sztuka, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Esther Vilar pod tym samym tytułem i zrobiła prawdziwą furorę przynosząc autorce światowy rozgłos.
Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność.
Jeśli przez ostatnie dwadzieścia pięć lat życia, największą przyjemnością czterech pań była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą.
  Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie? Tak zaczyna się zwariowana komedia z wątkiem kryminalnym "Zamiana", którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować.
Bill ( Jacek Kawalec ), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona ( Dariusz Niebudek ) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna.
"Chcesz się bawić? Zadzwoń!" - Najnowszy spektakl komediowy twórców  "Mayday 2" oraz "Szalonych nożyczek".
Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE, WRÓCIŁEM!" najlepiej tego dowodzi.
Utalentowany rzeźbiarz stający przed życiową szansą, brak prądu, angielska narzeczona  i niezapowiedziani goście... Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych  zdarzeń?
Filharmonia Futura zaprasza świątecznie na widowisko "Do Betlejem - Multimedialne Oratorium na Boże Narodzenie" .
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish.
"Tresowany mężczyzna" Johna von Duffela, to sztuka, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Esther Vilar pod tym samym tytułem i zrobiła prawdziwą furorę przynosząc autorce światowy rozgłos.
Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna.