Aktualności stand-up wrocław

Stand-up No Limits oraz One Love Wrocław zapraszają na wieczór stand-up comedy! Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Odwiedzi nas trójka bardzo mocnych i różnorodnych komików wraz ze swoimi najnowszymi programami.
Wielka Trasa „Koniec Świata” we Wrocławiu!
Arkadiusz Pan Pawłowski Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi.
Zapraszamy na wieczór ze Stand-up'em najwyższych lotów. Wielkie testowanie najnowszego programu Mateusza Sochy poprowadzą Grzesiek Wójtowicz i Ryszard Mazur.
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy!
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Po wakacyjnej sielance czas wrócić do nieco mniej kolorowej rzeczywistości. Na szczęście Festiwal Wrocek pomoże Wam spojrzeć na to wszystko z nieco bardziej humorystycznej perspektywy.
Co Wam powiem. W stand-upie jak na OIOMie po ustawce - same opatrzone twarze. Jak to podsumował jeden z najwybitniejszych polskich komików:  "Nowi ludzie by się przydali" .
Z nowym programem „Bałagan na strychu” wystąpi Łukasz Lotek Lodkowski.
Stand-up No Limits oraz One Love Wrocław zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was:
Wracamy do was z kolejnym sezonem cyklicznej sceny Stand-Up w naszym mieście! To już drugi sezon i kolejna dawka świetnej rozrywki jaką zapewnią nam najlepsi komicy w naszym kraju. Zapowiada się jak zwykle świetna impreza a naszymi gośćmi będą : Michał Kutek oraz Ryszard Mazur.
Wielki powrót i otwarcie 3 sezonu! Kogo tym razem zobaczymy podczas nieobliczalnych wieczorów ze stand-upem w Nietocie?
Organizatorzy zapraszają na wieczór ze stand-upem!
Z nowym programem 'Bałagan na strychu' wystąpi Łukasz Lotek Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej.
Nowy program STAND-UP „My Polacy” Marcin Zbigniew Wojciech.
Tym razem stand-up nie dla każdego... Wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Weź pigułkę czystej energii i szaleństwa. Zastrzyk NA SPONTANIE pobudzi Cie do życia i poprowadzi w nieznane. Super zabawa i doświadczenie. Zapraszają: Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin, Michał Wójcik, Bartosz Gajda oraz gospodarz sceny Przemysław Sasza Żejmo.
Organizatorzy zapraszają na wieczór ze stand-upem!
Organizatorzy zapraszają na wieczór ze stand-upem.
Organizatorzy zapraszają na wieczór ze stand-upem!
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.