Aktualności wydarzenia jelenia góra

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalny koncert Jacka Wójcickiego i Beaty Rybotyckiej  „Widzialność Marzeń”.
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".
Błażej Krajewski w programie „Komedia Pomyłek”.
JEZIORO ŁABĘDZIE to baletowa opowieść o dziewczynie zamienionej w łabędzia, w której zakochuje się książę.
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem „Masochista”.
II TERMIN! Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista"
Pianista ukończył z wyróżnieniem Krakowską Akademię Muzyczną. Laureat międzynarodowych konkursów pianistycznych. Zdobywca I nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Rzymie „Chopin-Roma 2011”.
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programem pt. MOJITO VIRGIN!
Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programem pt. MOJITO VIRGIN !
Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
The Cuban Latin Jazz w projekcie Music of Buena Vista to ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji.
Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Będzie też więcej śpiewania na głosy. Podczas jesiennej trasy zespół promuje nowe wydawnictwo pt. "Mikromusic z Dolnej Półki"
„Przychodzi baba do lekarza” to przezabawna i inteligentna komedia muzyczna, nawiązująca tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo w akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, że widzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.
Sławek Uniatowski i Artur Lesicki będą gośćmi festiwalu Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu.
Tytuł nowej płyty Marka Napiórkowskiego nawiązuje do tajemniczego i nie do końca zbadanego obszaru, jakim jest ludzki mózg. Podobnie, osadzona w oryginalnym kontekście brzmieniowym, nowa muzyka gitarzysty, to spektrum tajemniczych i nieoczywistych barw.
Pierwsza tak osobista artystyczna wypowiedź Stanisława Soyki od piętnastu lat.
Najnowsza komedia Marka Rębacza, autora największych hitów teatralnych w Polsce ostatnich lat. "Atrakcyjny pozna panią", "Dwie morgi utrapienia", "Basia sama w domu" to tylko niektóre tytuły Teatru Rębacz, które bawiły do łez dziesiątki tysięcy Widzów podczas setek spektakli zagranych w całym kraju.