Aktualności wydarzenia Koszalin

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.
Zapraszamy na kolejny cykl spotkań przy muzyce w sobotnie i niedzielne popołudnia, które odbędą się w centrum miasta Koszalin, na Rynku Staromiejskim.
23 czerwca, w godzinach 10:00 - 11:30 w Koszalinie odbędą się Etnograficzne Warsztaty Rękodzielnicze dla dorosłych i seniorów, które wyjaśnią technikę powstawania filcu.
30 maja, o godzinie 20:00 w Koszalinie odbędzie się stand-up, poodczas którego zaprezentuje się Karol Kopiec oraz Piotr Szulowski.
16 czerwca, o godzinie 9:00, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie odbędą się 62. Dziecięce Zawody Rowerowe "Głosu Koszalińskiego".
12 lipca, o godzinie 19:00, w Kinie Kryterium w Koszalinie odbędzie się występ Wojciecha Cejrowskiego, podczas którego przedstawi on swój program satyryczny pt. Smak tropików .
Zapraszamy na rodzinne trio fortepianowe, które odbędzie się 18 maja, o godzinie 18:30, w Filharmonii Koszalińskiej.
Brytyjska saksofonistka Nubya Garcia otworzy szóstą edycję Akant Good Vibe Festival. Artystka jest jedną z przedstawicielek młodej fali londyńskiego jazzu.
23 maja, o godzinie 17:00, w Kinie Kryterium w Koszalinie zaprezentuje się Kabaret Moralnego Niepokoju.
Jubileuszowy koncert Michała Bajora odbędzie się 27 października w Filharmonii Koszalińskiej.
Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 10:00. Wydarzenie przebiegnie pod rangą wojewódzką.
Poznaj techniki ludowej plastyki. Etnograficzne Warsztaty Rekodzielnicze odbędą się 28 kwietnia o godzienie 10:00. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.
Teatr Muza Variete zaprasza na wieczór pełen gorącej, kubańskiej muzyki.
W dniach 1-2 września, od godziny 10:00 potrwa druga edycja Zlotu Foodtrucków. Miejscem wydarzenia jest Atrium Koszalin.
22 czerwca, o godzinie 21:00, pod Wieżą Widokową na Górze Chełmskiej odbędzie się Nocny Rajd Świętojański.
22 września, o godzinie 10:00, na Rynku Staromiejskim w Koszalinie rozpoczną się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
19 maja, o godzinie 18:00 w Koszalinie odbędzie się Rowerowa Noc Muzeów. Miejscem zbiórki jest dziedziniec Muzeum Okręgowego na ul. Młyńskiej. Następnie, uczestnicy przejdą do kilku placówek muzealnych, aby zobaczyć ich ekspozycje.
25 kwietnia, o godzinie 18:00, w Klubie Kawałek Podłogi odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Grela oraz promocja książki pt. Rudolf .
28 kwietnia, o godzinie 10:00, w Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbędzie się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej. W przeglądzie uczestniczyć mogą soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat, a także 10-12 lat.
Zapraszamy na  Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego 'King Dance Cup', który odbędzie się 13 maja, o godzinie 17:30, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.