Aktualności Wydarzenia Łódź

Dumpling Orkiestra ze swoim repertuarem wystąpi na scenie Klubu wytwórnia w Łodzi 27 kwietnia (piątek) o godzinie 20:00.
Koncert zespołu Boombox, promujący ich nową płytę "Голий Король", odbedzie się 24 marca (sobota) w łódzkim klubie Lordi's Club.
Miłośnicy muzyki spod znaku 'szanty' spotkają się 11 marca w Teatrze D.O.M. w Łodzi. Koncert zespołu Stare Dzwony zacznie się o godzinie 18:00.
Koncert promujący nowy album Julii Pietruchy odbedzie się 25 marca (niedziela). Do łódzkiej Wytwórni zapraszamy o godzinie 19:00.
Przenieś się w świat musicalu i filmowych piosenek podczas koncertu: Accantus Symfonicznie. Koncert odbędzie się 4 marca (niedziela) o godzinie 18:00 w Teatrze Wielkim.
Legendy rocka po raz pierwszy w Polsce! Fanom mocnego grania polecamy wydarzenie muzyczne w łódzkiej Arenie Atlas - 24 kwietnia (wtorek) o godzinie 20:00.
Legendarna grupa muzyczna The Kelly Family wraca na muzyczną scene!  Podczas europejskiej trasy koncertowej odwiedzą łódzką Atlas Arenę, by zaprezentować swoje największe przeboje. Zapraszamy 7 kwietnia (sobota) o godzinie 20:00.

42 KSW: Łódź

Największe gwiazdy MMA powrócą do łódziej Atlas Areny. Na Ogólnopolskie sportowe wydarzenie KSW 42 zapraszamy 3 marca (sobota) o godzinie 19:00.
Na koncert grupy Detox zapraszamy 3 marca (sobota) do Klubu Muzycznego New York o godzinie 22:00.
Zapraszamy na jazzowy koncert do Łódzkiej Filharmonii 20 lutego o godzinie 19:00.
Najpopularniejsze piosenki Amy Winehouse w wykonaniu Mileny Szymańskiej usłyszymy w łódzkim klubie New York 10 lutego (sobota) o godzinie 19:00.
Posłuchaj największych przebojów Ani Dąbrowskiej w Klubie Wytwórnia w Łodzi. Koncert odbędzie się 7 kwietnia (sobota) o godzinie 20:00.
Utwory z ostatniej płyty "Ciało Obce" zespołu Happysad usłyszymy w łódzkiej Wytwórni 24 marca (sobota) o godzinie 19:00.
W łódzkim Klubie Wytwórnia 22 lutego (czwartek) o godzinie 19:00 wystąpi Anita Lipnica w towarzystwie zespołu The Hats.
W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Łodzi, gdzie do końca września odbywać się będą spotkania z capoeirą dla wszystkich. Jeśli chcecie się nauczyć tej mieszanki tańca i walki - nie może Was zabraknąć tego dnia w Łodzi.