Aktualności wydarzenia Lublin

Trasa Staromiejska z przewodnikiem w nieco innej formie niż ta klasyczna. Podczas przejścia przewodnik zabawiać będzie anegdotami i historiami o Lublinie z lekkim przymrużeniem oka.
7 grudnia, o godzinie 18:30, w Centrum Kongresowym UP w Lublinie odbędzie się przedstawienie zaprezentowane przez Teatr Piasku Tetiany Galitsyny pt. Mały Książę . 1 grudnia, o godzinie 17:00, w Auli Dużej WSFiZ w Białymstoku odbędzie się przedstawienie zaprezentowane przez Teatr Piasku Tetiany Galitsyny pt. Mały Książę.
Spektakl "Triathlon story czyli chłopaki z żelaza "odbędzie się 11 października w Lublinie. Zapraszamy do Centrum Kongresowego UP o godzinie 19:00.
13 maja, czyli dokładnie 30 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej, na lubelskim stadionie, Reprezentacja Artystów Polskich spotka się z takim samym zespołem z Rosji. Celem wydarzenia będzie wsparcie ofiar przemocy w rodzinie. Arbitrem meczu zostanie znany polski sędzia piłkarski Michał Listkiewicz, a komentarz zapewnią Tomasz Jasina oraz Rafał Patyra.
W ramach Festiwalu Scenografii i Kostiumów "Scena w budowie" w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się wystawa poświęcona rekwizytom z filmu "Kingsajz" w reżyserii Juliusza Mchulskiego.
W dniach 28-29 maja w Lublinie na Placu Zamkowym odbędzie się kolejna już edycja wyjątkowego, sportowego wydarzenia. W tych dniach odbędzie się Sportival! Nie możecie tego przegapić!
W najbliższą niedzielę, 29 maja 2016, o godz. 12.00 zabieramy Was razem z organizatorami, reżyserami i aktorami w magiczną podróż w towarzystwie Pchły Szachrajki. Do zobaczenia na miejscu!
W dniach 12-14 sierpnia w Lublinie odbędzie się kolejna już edycja niepowtarzalnego wydarzenia - cieszącego się ogromną popularnością Jarmarku Jagiellońskiego. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.
Wszystkich miłośników kultury folku serdecznie zapraszamy do Lublina, gdzie już 20 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie temu przeznaczone!
W piątek, 3 czerwca, na Wydziale Prawa i Administracji UMCS odbędzie się wydarzenie stworzone dla wszystkich lingwistów. Tego bowiem dnia, w progach największej miejscowej uczelni odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego pod hasłem "Challenge Accepted".
W najbliższy piątek, 13 maja br. o godz.18.00 w przestrzeni KioskArt w ACK UMCS "Chatka Żaka" (Lublin, ul. Radziszewskiego 16, naprzeciw wejścia głównego) zostanie otwarta wystawa ceramiki pt. "Made in China - Made in Lublin". Zostaną tam zaprezentowane prace studentów, wykonane pod kierunkiem dr Alicji Kupiec w Zakładzie Rzeźby i Ceramiki prof. Adama Myjaka.
Wszystkich zainteresowanych symboliką palmy wielkanocnej, znaczeniem ziół święconych 15. sierpnia oraz dawnymi wierzeniami związanymi z roślinami, zapraszam do wzięcia udziału w "Nocy Muzeów z Ogrodem Botanicznym UMCS". Wydarzenie rozpocznie się 14 maja br. o godz. 18.30. Przy blasku ogniska, dr Agnieszka Dąbrowska poprowadzi prelekcję pt. "Rośliny w magii i kulturze". Następnie uczestnicy zostaną zaproszeni na magiczny spacer po Ogrodzie.
W dniach 3-5 czerwca, w lubelskim Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wyjątkowy Festiwal Kontynenty 2016. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na to wydarzenie.
W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Lublina, gdzie już 31 maja odbędzie się koncert Huun-Huur-Tu. Nie możecie tego przegapić.
Wszystkich miłośników fotografii serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Sebastião Salgado, która odbędzie się w Lublinie i potrwa od 28 maja aż do 7 sierpnia.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy na koncert Waldemara Malickiego, który odbędzie się już 8 stycznia w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Do zobaczenia na miejscu!
W niedzielę, 18 grudnia, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", na który serdecznie zapraszamy.
W niedzielę, 11 grudnia, w lubelskiej Filharmonii imienia Henryka Wieniawskiego odbędzie się koncert Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego, na który serdecznie zapraszamy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Lublina, gdzie 4 grudnia odbędzie się spektakl teatralny pod tytułem "Pozory mylą". Wydarzenie odbędzie sę w Centrum Kongresowym UP.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Lublina, gdzie 2 grudnia odbędzie się koncert zespołu Zakopower.